fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Уніфікація тендерних гарантій скоротить число спірних ситуацій у процесі публічних закупівель

02/ 04/ 2021
  «Застосування уніфікованої форми тендерних гарантій повинно скоротити кількість спірних ситуацій при проведенні публічних торгів», — прокоментував Юрій Морозов, начальник відділу документарних операцій ОТП Банку вступ в силу наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України «Про затвердження форми і вимог до забезпечення тендерних пропозиції / пропозиції», який вступив в силу минулого тижня. Згідно з наказом, банки зобовязані уніфікувати тексти тендерних гарантій відповідно до стандартних вимог, використання яких допоможе спростити взаємодію банків, їхніх клієнтів та організаторів публічних торгів, а також зменшити кількість спірних ситуацій. Як повідомив Юрій Морозов, банки давно просували ідею приведення тендерної гарантії до стандартної, єдиної для всіх формі. «Адже невідповідність тексту тендерної гарантії могло призвести до виникнення спірних ситуацій аж до дискваліфікації учасника торгів. Це, відповідно, створювало серйозні незручності і призводило до невдоволення клієнтів банків», — прокоментував він. Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг». Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, Telegram and Viber.

«Застосування уніфікованої форми тендерних гарантій повинно скоротити кількість спірних ситуацій при проведенні публічних торгів», — прокоментував Юрій Морозов, начальник відділу документарних операцій ОТП Банку вступ в силу наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України «Про затвердження форми і вимог до забезпечення тендерних пропозиції / пропозиції», який вступив в силу минулого тижня.

Згідно з наказом, банки зобов’язані уніфікувати тексти тендерних гарантій відповідно до стандартних вимог, використання яких допоможе спростити взаємодію банків, їхніх клієнтів та організаторів публічних торгів, а також зменшити кількість спірних ситуацій.

Як повідомив Юрій Морозов, банки давно просували ідею приведення тендерної гарантії до стандартної, єдиної для всіх формі. «Адже невідповідність тексту тендерної гарантії могло призвести до виникнення спірних ситуацій аж до дискваліфікації учасника торгів. Це, відповідно, створювало серйозні незручності і призводило до невдоволення клієнтів банків», — прокоментував він.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, Telegram and Viber.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: