fbpx

ULF 2019: ADER HABER визнана серед провідних юридичних фірм на українському юридичному ринку!

19/ 07/ 2019
  За результатами авторитетного щорічного дослідження Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2019 , ADER HABER визнана серед провідних юридичних фірм України в низці практик права й індустріальних спеціалізацій. Лідери практик ADER HABER високо оцінена в якості лідера у двох найбільш розвинених і комплексних напрямках компанії: По-перше, ADER HABER другий рік поспіль входить у топ-5 кращих українських юридичних фірм у сфері ритейлу. У рамках retail-спеціалізації, поряд із визнанням Юрія Петренка й Олександри Федотової в якості ключових експертів фірми у сфері роздрібної торгівлі, дослідники відзначають значне проектне портфоліо компанії, що охоплює широкий спектр юридичних послуг для ритейлерів, включаючи питання нерухомості й оренди, праці та зайнятості, реструктуризації, стягнення заборгованості, податкових спорів, боротьби з недобросовісною конкуренцією та комплаєнсу. Крім того, ADER HABER входить в топ-10 провідних юридичних фірм у судовому процесі. Дослідники відзначають роботу багатопрофільної судової команди фірми у складі Юрія Петренка, Андрія Гвоздецького, Олександри Федотової, Тетяни Данільцевої, Тетяни Іванович, Олексія Соломка та Олександра Удовиченка, зростаючу динаміку розвитку напрямку вирішення спорів, а також незмінне надання переваги ADER HABER в якості консультанта банками, компаніями із секторів автомобілебудування, агробізнесу, роздрібної торгівлі та FMCG, нерухомості та TMT. Провідні напрямки Експертиза ADER HABER рекомендована в наступних практиках права: агробізнес банкрутство праця та зайнятість приватні клієнти / управління багатством нерухомість, будівництво, земельне право податковий консалтинг податкові спори Провідні фахівці Особисте визнання в якості провідних практиків на українському юридичному ринку отримали наступні експерти ADER HABER: Юрій Петренко – в судовому процесі Тетяна Данільцева – в оподаткуванні Олександра Федотова – в агробізнесі, нерухомості, будівництві та земельному праві Тетяна Іванович – в сфері праці та зайнятості Олександр Удовиченко – у банкрутстві Відзначені спеціалізації Дослідники також відзначають значний рівень активності компанії та її лідерів у низці профільних спеціалізацій: банківське та фінансове право, ринки капіталу, боргова реструктуризація, експерти – Юрій Петренко, Олександра Федотова, Віталія Каргова інтелектуальна власність, експерт – Олександра Федотова IT / TMT, експерт – Олександра Федотова приватні клієнти / управління багатством, експерт – Тетяна Іванович податки та ТЦО, експерти – Тетяна Данільцева, Марина Томаш

За результатами авторитетного щорічного дослідження “Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2019 “, ADER HABER визнана серед провідних юридичних фірм України в низці практик права й індустріальних спеціалізацій.

Лідери практик

ADER HABER високо оцінена в якості лідера у двох найбільш розвинених і комплексних напрямках компанії:

По-перше, ADER HABER другий рік поспіль входить у топ-5 кращих українських юридичних фірм у сфері ритейлу.

У рамках retail-спеціалізації, поряд із визнанням Юрія Петренка й Олександри Федотової в якості ключових експертів фірми у сфері роздрібної торгівлі, дослідники відзначають значне проектне портфоліо компанії, що охоплює широкий спектр юридичних послуг для ритейлерів, включаючи питання нерухомості й оренди, праці та зайнятості, реструктуризації, стягнення заборгованості, податкових спорів, боротьби з недобросовісною конкуренцією та комплаєнсу.

Крім того, ADER HABER входить в топ-10 провідних юридичних фірм у судовому процесі.

Дослідники відзначають роботу багатопрофільної судової команди фірми у складі Юрія Петренка, Андрія Гвоздецького, Олександри Федотової, Тетяни Данільцевої, Тетяни Іванович, Олексія Соломка та Олександра Удовиченка, зростаючу динаміку розвитку напрямку вирішення спорів, а також незмінне надання переваги ADER HABER в якості консультанта банками, компаніями із секторів автомобілебудування, агробізнесу, роздрібної торгівлі та FMCG, нерухомості та TMT.

Провідні напрямки

Експертиза ADER HABER рекомендована в наступних практиках права:

 • агробізнес
 • банкрутство
 • праця та зайнятість
 • приватні клієнти / управління багатством
 • нерухомість, будівництво, земельне право
 • податковий консалтинг
 • податкові спори

Провідні фахівці

Особисте визнання в якості провідних практиків на українському юридичному ринку отримали наступні експерти ADER HABER:

 • Юрій Петренко – в судовому процесі
 • Тетяна Данільцева – в оподаткуванні
 • Олександра Федотова – в агробізнесі, нерухомості, будівництві та земельному праві
 • Тетяна Іванович – в сфері праці та зайнятості
 • Олександр Удовиченко – у банкрутстві

Відзначені спеціалізації

Дослідники також відзначають значний рівень активності компанії та її лідерів у низці профільних спеціалізацій:

 • банківське та фінансове право, ринки капіталу, боргова реструктуризація, експерти – Юрій Петренко, Олександра Федотова, Віталія Каргова
 • інтелектуальна власність, експерт – Олександра Федотова
 • IT / TMT, експерт – Олександра Федотова
 • приватні клієнти / управління багатством, експерт – Тетяна Іванович
 • податки та ТЦО, експерти – Тетяна Данільцева, Марина Томаш

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: