fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Укрзалізниця має невикористаний потенціал реалізації металобрухту

19/ 10/ 2020
  За оцінками експертів Асоціації, Укрзалізниця потенційно може реалізовувати близько 300 тисяч тонн металобрухту на рік та отримувати додатковий річний дохід в сумі 1-1,5 млрд грн. Однак наразі цей потенціал не використовується повністю. Зокрема, надто повільними темпами відбувається переробка вагонів, списаних на металобрухт та виключених з автоматизованого банку даних парку вантажних вагонів. Наразі темпи утилізації складають 100-400 вагонів на місяць, що не відповідає потребам ринку, адже оптимальна кількість переробки може становити 800-1000 вагонів на місяць. Експерти Асоціації зазначають, що металобрухт – дефіцитна сировина для металургійної галузі України, і, враховуючи те, що Укрзалізниця є одним з найбільших утворювачів металобрухту, неефективний та непрогнозований процес його реалізації може призвести до збільшення дефіциту на ринку металобрухту.  Дар’я Січкар. Менеджер Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації. Компанії занепокоєні тим, що через невиконання Укрзалізницею планів з реалізації металобрухту в 2020 році компанія недоотримає значний обсяг коштів, необхідних для розвитку та здійснення інвестиційних програм. До того ж, через низькі темпи утилізації металобрухту власними силами, Укрзалізниця витрачає додаткові кошти на його зберігання та охорону, а сам він під дією корозії та інших зовнішніх факторів втрачає свою цінність. На думку експертів Асоціації, пришвидшення темпів переробки металобрухту Укрзалізниці може відбуватися шляхом його продажу спеціалізованим металургійним підприємствам для подальшої переробки або шляхом залучення підрядних підприємств для переробки такого металобрухту на території Укрзалізниці. У зв’язку з цим, бізнес звернувся до Прем’єр-міністра України з проханням сприяти вирішенню проблемних питань реалізації та переробки металобрухту Укрзалізниці та, зокрема, надати доручення Укрзалізниці та Мінінфраструктури щодо прискорення темпів реалізації металобрухту. Сподіваємося на увагу пана Прем’єра до цього питання!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

За оцінками експертів Асоціації, Укрзалізниця потенційно може реалізовувати близько 300 тисяч тонн металобрухту на рік та отримувати додатковий річний дохід в сумі 1-1,5 млрд грн. Однак наразі цей потенціал не використовується повністю.

Зокрема, надто повільними темпами відбувається переробка вагонів, списаних на металобрухт та виключених з автоматизованого банку даних парку вантажних вагонів. Наразі темпи утилізації складають 100-400 вагонів на місяць, що не відповідає потребам ринку, адже оптимальна кількість переробки може становити 800-1000 вагонів на місяць.

Експерти Асоціації зазначають, що металобрухт – дефіцитна сировина для металургійної галузі України, і, враховуючи те, що Укрзалізниця є одним з найбільших утворювачів металобрухту, неефективний та непрогнозований процес його реалізації може призвести до збільшення дефіциту на ринку металобрухту. 

Дар’я Січкар Менеджер Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації
Компанії занепокоєні тим, що через невиконання Укрзалізницею планів з реалізації металобрухту в 2020 році компанія недоотримає значний обсяг коштів, необхідних для розвитку та здійснення інвестиційних програм. До того ж, через низькі темпи утилізації металобрухту власними силами, Укрзалізниця витрачає додаткові кошти на його зберігання та охорону, а сам він під дією корозії та інших зовнішніх факторів втрачає свою цінність.

На думку експертів Асоціації, пришвидшення темпів переробки металобрухту Укрзалізниці може відбуватися шляхом його продажу спеціалізованим металургійним підприємствам для подальшої переробки або шляхом залучення підрядних підприємств для переробки такого металобрухту на території Укрзалізниці.

У зв’язку з цим, бізнес звернувся до Прем’єр-міністра України з проханням сприяти вирішенню проблемних питань реалізації та переробки металобрухту Укрзалізниці та, зокрема, надати доручення Укрзалізниці та Мінінфраструктури щодо прискорення темпів реалізації металобрухту. Сподіваємося на увагу пана Прем’єра до цього питання!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: