fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

UKRSIBBANK здобув відразу 3 нагороди у премії FinAwards 2024

05/ 04/ 2024
  UKRSIBBANK отримав першість у номінаціях «Стійкий банк» та «Найкраща преміальна картка», а також став бронзовим переможцем у номінації «Найкращий банк для клієнтів ФОП» у межах щорічної премії FinAwards від видань Minfin.com.ua та Finance.ua. Відбір претендентів на участь у номінаціях FinAwards 2024 тривав три місяці. Учасників оцінювало спеціальне журі, до якого входять експерти, представники Minfin.com.ua і Finance.ua, а також проходило відкрите онлайн-голосування на сайті конкурсу. «Другий рік поспіль UKRSIBBANK отримує визнання FinAwards «Стійкий банк». І для нас це велике визнання наших клієнтів. Ми дякуємо кожному нашому клієнту та партнеру за довіру та співпрацю, за спільне прагнення сталого розвитку. Ми також дякуємо нашим акціонерам BNP Paribas та ЄБРР за підтримку та віру в Україну, -  прокоментував Андрій Кашперук, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу  UKRSIBBANK BNP Paribas Group. – Наші відзнаки підкреслюють наші прагнення: пропонувати кращий сервіс для клієнтів та бути відмінним партнером для підприємців, заохочувати бізнес до розвитку та інновацій. Ми віримо, що Україна - це місце для планів. Тож рухаємося вперед разом з кожним нашим клієнтом і партнером, хто планує, розпочинає свою справу, інвестує у розвиток, захищає, донатить та відбудовує країну».  Вже понад 10 років UKRSIBBANK розвиває напрямок Premium banking, який декілька років поспіль був визнаний кращим в Україні за версією MASTERCARD. Також банк активно співпрацює з ФОП-ами. У Тернополі, Ужгороді, Кривому Розі, Полтаві, Одесі, Кременчуці, Бучі, Луцьку та Рівному разом з Mastercard банк вже відкрив консультаційні зони в центрах «Дія.Бізнес», де кожен підприємець може отримати інформацію про фінансові рішення для розвитку. Крім того, особливу увагу UKRSIBBANK приділяє жіночому підприємництву, заохочуючи жінок відкривати та розвивати власний бізнес. Ще у 2019 році банк заснував програму Women in Business. З того часу банк щороку проводити безкоштовні навчальні семінари для жінок та підтримує ініціативи партнерів спрямовані на підтримку жіночого підприємництва. Наразі для підприємиць діє спеціальна пропозиція «Плануй і втілюй!» з безкоштовним обслуговуванням до року. Нагадаємо, премія FinAwards проходить вже 7-ий рік поспіль та визначає найкращих у сфері надання фінансових послуг. Детальніше про премію – за посиланням: https://www.finawards.com.ua/

UKRSIBBANK отримав першість у номінаціях «Стійкий банк» та «Найкраща преміальна картка», а також став бронзовим переможцем у номінації «Найкращий банк для клієнтів ФОП» у межах щорічної премії FinAwards від видань Minfin.com.ua та Finance.ua.

Відбір претендентів на участь у номінаціях FinAwards 2024 тривав три місяці. Учасників оцінювало спеціальне журі, до якого входять експерти, представники Minfin.com.ua і Finance.ua, а також проходило відкрите онлайн-голосування на сайті конкурсу.

«Другий рік поспіль UKRSIBBANK отримує визнання FinAwards «Стійкий банк». І для нас це велике визнання наших клієнтів. Ми дякуємо кожному нашому клієнту та партнеру за довіру та співпрацю, за спільне прагнення сталого розвитку. Ми також дякуємо нашим акціонерам BNP Paribas та ЄБРР за підтримку та віру в Україну, –  прокоментував Андрій Кашперук, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу  UKRSIBBANK BNP Paribas Group. – Наші відзнаки підкреслюють наші прагнення: пропонувати кращий сервіс для клієнтів та бути відмінним партнером для підприємців, заохочувати бізнес до розвитку та інновацій. Ми віримо, що Україна – це місце для планів. Тож рухаємося вперед разом з кожним нашим клієнтом і партнером, хто планує, розпочинає свою справу, інвестує у розвиток, захищає, донатить та відбудовує країну». 

Вже понад 10 років UKRSIBBANK розвиває напрямок Premium banking, який декілька років поспіль був визнаний кращим в Україні за версією MASTERCARD.

Також банк активно співпрацює з ФОП-ами. У Тернополі, Ужгороді, Кривому Розі, Полтаві, Одесі, Кременчуці, Бучі, Луцьку та Рівному разом з Mastercard банк вже відкрив консультаційні зони в центрах «Дія.Бізнес», де кожен підприємець може отримати інформацію про фінансові рішення для розвитку. Крім того, особливу увагу UKRSIBBANK приділяє жіночому підприємництву, заохочуючи жінок відкривати та розвивати власний бізнес. Ще у 2019 році банк заснував програму Women in Business. З того часу банк щороку проводити безкоштовні навчальні семінари для жінок та підтримує ініціативи партнерів спрямовані на підтримку жіночого підприємництва. Наразі для підприємиць діє спеціальна пропозиція «Плануй і втілюй!» з безкоштовним обслуговуванням до року.

Нагадаємо, премія FinAwards проходить вже 7-ий рік поспіль та визначає найкращих у сфері надання фінансових послуг.

Детальніше про премію – за посиланням: https://www.finawards.com.ua/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: