fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

UKRSIBBANK єдиний банк-партнер форуму Superwoman

25/ 09/ 2023
  UKRSIBBANK BNP Paribas Group став партнером форуму про жіноче лідерство Superwoman, який пройде 30 вересня та 1 жовтня в Києві в Mercure Kyiv Congress Centre. Подія має два формати проведення: онлайн та офлайн. Придбати квитки можна на сторінці організаторів за посиланням. Мета заходу – сприяти розвитку жіночого підприємництва, стимулювати їхнє зростання та посилювати лідерство в бізнес-середовищі. 24 спікери поділяться бізнес-кейсами, дієвими лайфхаками та експертизою, як розвивати бізнес в умовах турбулентності, разом з учасниками подискутують про стереотипні переконання щодо жінок в бізнесі. В колі однодумців порефлексують, де брати натхнення та шукати мотивацію для розвитку себе та власної справи. «На сьогодні підтримка жінок – тренд, адже багато чоловіків нині захищають країну і зростання економіки все більше залежить від жінок. Вони майстерно поєднують кар’єру, родину, розвиток і сміливі кроки підприємницької самореалізації. Водночас, гендерний баланс у бізнесі допомагає краще розуміти потреби ринку та приймати виважені операційні рішення. Ми з радістю підтримуємо проєкти, які сприяють жіночому підприємництву, адже переконані, що професійні навички і вміння жінок сприяють активному розвитку економіки та майбутній відбудові країни», - поділилась Яніна ОЛЬХОВСЬКА, директорка з питань комунікацій, КСВ та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Поширюючи цінності свого акціонера — міжнародної фінансової Групи BNP Paribas, UKRSIBBANK є активним промоутером гендерної рівності. Банк є постійним партнером ключових заходів, які сприяють прагненню жінок до професійного та особистісного зростання. UKRSIBBANK із 2019 року розвиває проєкт «Women in Business». Ініціатива зосереджена на жінках, що займаютьсяпідприємницькою діяльністю або ж обіймають керівні посади. 4 роки поспіль банк виступає генеральним партнером конкурсу «Створено жінками», який організовує Франко-українська торгово промислова палата, та запустив акцію «Smart Lady», яка пропонує обслуговування для підприємиць на спеціальних умовах до року. Довідка Superwoman forum — всеукраїнський щорічний форум, створений жінками для жінок, який сприяє жіночому підприємництву і стимулює всебічний розвиток жінок у бізнесі. Форум розвиває потенціал, можливості та таланти жінок і допомагає шукати нові ідеї, можливості та корисні контакти. Більше про подію дізнавайтеся за посиланням.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став партнером форуму про жіноче лідерство Superwoman, який пройде 30 вересня та 1 жовтня в Києві в Mercure Kyiv Congress Centre.

Подія має два формати проведення: онлайн та офлайн. Придбати квитки можна на сторінці організаторів за посиланням.

Мета заходу – сприяти розвитку жіночого підприємництва, стимулювати їхнє зростання та посилювати лідерство в бізнес-середовищі.

24 спікери поділяться бізнес-кейсами, дієвими лайфхаками та експертизою, як розвивати бізнес в умовах турбулентності, разом з учасниками подискутують про стереотипні переконання щодо жінок в бізнесі. В колі однодумців порефлексують, де брати натхнення та шукати мотивацію для розвитку себе та власної справи.

«На сьогодні підтримка жінок – тренд, адже багато чоловіків нині захищають країну і зростання економіки все більше залежить від жінок. Вони майстерно поєднують кар’єру, родину, розвиток і сміливі кроки підприємницької самореалізації. Водночас, гендерний баланс у бізнесі допомагає краще розуміти потреби ринку та приймати виважені операційні рішення. Ми з радістю підтримуємо проєкти, які сприяють жіночому підприємництву, адже переконані, що професійні навички і вміння жінок сприяють активному розвитку економіки та майбутній відбудові країни», – поділилась Яніна ОЛЬХОВСЬКА, директорка з питань комунікацій, КСВ та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Поширюючи цінності свого акціонера — міжнародної фінансової Групи BNP Paribas, UKRSIBBANK є активним промоутером гендерної рівності. Банк є постійним партнером ключових заходів, які сприяють прагненню жінок до професійного та особистісного зростання.

UKRSIBBANK із 2019 року розвиває проєкт «Women in Business». Ініціатива зосереджена на жінках, що займаютьсяпідприємницькою діяльністю або ж обіймають керівні посади.

4 роки поспіль банк виступає генеральним партнером конкурсу «Створено жінками», який організовує Франко-українська торгово промислова палата, та запустив акцію «Smart Lady», яка пропонує обслуговування для підприємиць на спеціальних умовах до року.

Довідка

Superwoman forum — всеукраїнський щорічний форум, створений жінками для жінок, який сприяє жіночому підприємництву і стимулює всебічний розвиток жінок у бізнесі. Форум розвиває потенціал, можливості та таланти жінок і допомагає шукати нові ідеї, можливості та корисні контакти.

Більше про подію дізнавайтеся за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: