fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

UKRSIBBANK увійшов до ТОП-5 лідерів рейтингу «25 провідних банків України 2023» за версією Фінансового клубу

21/ 12/ 2023
  UKRSIBBANK BNP Paribas Group визнаний одним із провідних банків України, увійшовши до ТОП-5 у рейтингу «25 ПРОВІДНИХ БАНКІВ УКРАЇНИ 2023» від медіа Фінансовий клуб та посівши друге місце в номінації «Преміальний банкінг». Організатори дослідження оцінювали роботу та досягнення учасників – українських та міжнародних банків з 1 вересня 2022 року по 1 серпня 2023 року. При відборі вони опиралися на ключові показники, такі як розмір статутного капіталу, звітності, обсяг залучених коштів, видані кредити, прибуток, кількість відділень тощо. Крім того, UKRSIBBANK посів друге місце в категорії «Преміальний банкінг», де враховувались показники: кількість відділень, в яких доступна послуга, надання додаткових консультативних послуг, проведення операцій з дорогоцінними металами та кількість банків-партнерів із цієї послуги в інших країнах. «UKRSIBBANK продовжує утримувати високі лідерські позиції. Наші позиції в рейтингу — це результат і високих стандартів обслуговування, і нашої мети допомагати клієнтам досягати їхніх фінансових цілей. Ми завжди прагнемо бути на високому рівні у впровадженні інноваційних рішень та вдосконаленні наших продуктів. Хочеться подякувати нашій великій команді за віддану роботу, а також нашим клієнтам за довіру, і партнерам — за підтримку», - поділився Андрій КАШПЕРУК, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. UKRSIBBANK BNP Paribas Group стабільний партнер, який пропонує сучасний та надійний банкінг за підтримки провідної європейської групи, дбає про клієнтів і працівників, сприяє зміцненню української економіки, позитивно впливає на розвиток суспільства.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group визнаний одним із провідних банків України, увійшовши до ТОП-5 у рейтингу «25 ПРОВІДНИХ БАНКІВ УКРАЇНИ 2023» від медіа Фінансовий клуб та посівши друге місце в номінації «Преміальний банкінг».

Організатори дослідження оцінювали роботу та досягнення учасників – українських та міжнародних банків з 1 вересня 2022 року по 1 серпня 2023 року. При відборі вони опиралися на ключові показники, такі як розмір статутного капіталу, звітності, обсяг залучених коштів, видані кредити, прибуток, кількість відділень тощо.

Крім того, UKRSIBBANK посів друге місце в категорії «Преміальний банкінг», де враховувались показники: кількість відділень, в яких доступна послуга, надання додаткових консультативних послуг, проведення операцій з дорогоцінними металами та кількість банків-партнерів із цієї послуги в інших країнах.

«UKRSIBBANK продовжує утримувати високі лідерські позиції. Наші позиції в рейтингу — це результат і високих стандартів обслуговування, і нашої мети допомагати клієнтам досягати їхніх фінансових цілей. Ми завжди прагнемо бути на високому рівні у впровадженні інноваційних рішень та вдосконаленні наших продуктів. Хочеться подякувати нашій великій команді за віддану роботу, а також нашим клієнтам за довіру, і партнерам — за підтримку», – поділився Андрій КАШПЕРУК, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group стабільний партнер, який пропонує сучасний та надійний банкінг за підтримки провідної європейської групи, дбає про клієнтів і працівників, сприяє зміцненню української економіки, позитивно впливає на розвиток суспільства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: