fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

UKRSIBBANK увійшов до 50 найкращих роботодавців України за версією Forbes Ukraine

03/ 05/ 2024
  UKRSIBBANK BNP Paribas Group увійшов до переліку кращих роботодавців країни за версією Forbes Ukraine. Банк став єдиною у рейтингу фінансовою установою з міжнародними інвестиціями та увійшов до трійки лідерів серед банківських установ. Видання проводить дослідження роботодавців вже вчетверте, це другий рейтинг за час великої війни, і наймасштабніший за весь період його проведення.  Для підготовки рейтингу Forbes розіслали анкети найбільшим роботодавцям, а також надали можливість подати заявку на участь усім охочим. Відповіді співробітників становлять 70 % ваги у підсумковій оцінці. Ще 20 % – оцінка експертів з пошуку кадрів та профільних редакторів Forbes Ukraine, 10 % – на основі інформації з відкритих джерел. UKRSIBBANK BNP Paribas Group отримав 67 балів. «Люди – це наш найцінніший актив та драйвер змін. Для нас – це не просто слова, адже багато років ми наголошуємо, що UKRSIBBANK є банком для світу, що змінюється. Саме тому трансформуватися маємо і ми. Для цього зосередилися на розвитку Data, Digital, Agile (DDA) навичок. Ми використовуємо дистанційні навчальні програми групи BNP Paribas, такі як DDA Academy, курси з Data та NewTech, з методології Agile, UX Desing та проєктного менеджменту. Звісно, як один із кращих роботодавців, ми пропонуємо і кращі умови праці, соціальний пакет, можливості для розвитку, нашу відкритість та філософію рівності. Рейтинги та відзнаки підкреслюють це. Неймовірно вдячні за визнання колегам, журі та експертам», - поділилась Наталя ГАЛУНКО, керівниця департаменту менеджменту персоналу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Також за результатами дослідження, працівники компаній стали лояльнішими до своїх роботодавців. Зокрема, середній індекс лояльності (NPS) за рік збільшився на 10 відсоткових пунктів (в.п.), до 78 %. Нагадаємо, раніше UKRSIBBANK BNP Paribas Group посів першу сходинку рейтингу надійності роздрібних банків України від ділового видання «Фокус». Також отримав першість у номінаціях «Стійкий банк» та «Найкраща преміальна картка», а також став бронзовим переможцем у номінації «Найкращий банк для клієнтів ФОП» у межах щорічної премії FinAwards від видань Minfin.com.ua та Finance.ua.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group увійшов до переліку кращих роботодавців країни за версією Forbes Ukraine. Банк став єдиною у рейтингу фінансовою установою з міжнародними інвестиціями та увійшов до трійки лідерів серед банківських установ.

Видання проводить дослідження роботодавців вже вчетверте, це другий рейтинг за час великої війни, і наймасштабніший за весь період його проведення.  Для підготовки рейтингу Forbes розіслали анкети найбільшим роботодавцям, а також надали можливість подати заявку на участь усім охочим.

Відповіді співробітників становлять 70 % ваги у підсумковій оцінці. Ще 20 % – оцінка експертів з пошуку кадрів та профільних редакторів Forbes Ukraine, 10 % – на основі інформації з відкритих джерел. UKRSIBBANK BNP Paribas Group отримав 67 балів.

«Люди – це наш найцінніший актив та драйвер змін. Для нас – це не просто слова, адже багато років ми наголошуємо, що UKRSIBBANK є банком для світу, що змінюється. Саме тому трансформуватися маємо і ми. Для цього зосередилися на розвитку Data, Digital, Agile (DDA) навичок. Ми використовуємо дистанційні навчальні програми групи BNP Paribas, такі як DDA Academy, курси з Data та NewTech, з методології Agile, UX Desing та проєктного менеджменту. Звісно, як один із кращих роботодавців, ми пропонуємо і кращі умови праці, соціальний пакет, можливості для розвитку, нашу відкритість та філософію рівності. Рейтинги та відзнаки підкреслюють це. Неймовірно вдячні за визнання колегам, журі та експертам», – поділилась Наталя ГАЛУНКО, керівниця департаменту менеджменту персоналу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Також за результатами дослідження, працівники компаній стали лояльнішими до своїх роботодавців. Зокрема, середній індекс лояльності (NPS) за рік збільшився на 10 відсоткових пунктів (в.п.), до 78 %.

Нагадаємо, раніше UKRSIBBANK BNP Paribas Group посів першу сходинку рейтингу надійності роздрібних банків України від ділового видання «Фокус». Також отримав першість у номінаціях «Стійкий банк» та «Найкраща преміальна картка», а також став бронзовим переможцем у номінації «Найкращий банк для клієнтів ФОП» у межах щорічної премії FinAwards від видань Minfin.com.ua та Finance.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: