fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

UKRSIBBANK третій квартал поспіль лідер рейтингу стійкості банків від порталу «Мінфін»

14/ 03/ 2024
  UKRSIBBANK BNP Paribas Group очолив рейтинг стійкості банків за підсумками 4 кварталу 2023 року від українського порталу про фінанси та інвестиції «Мінфін». Це вже третій квартал поспіль, за підсумками якого банк підтверджує своє лідерство у цьому рейтингу. За даними порталу «Мінфін», у ІІ і ІІІ кварталах 2023 року UKRSIBBANK очолював рейтинг стійкості. Експерти рейтингу відзначили, що UKRSIBBANK вдалося зберегти лідерство та навіть покращити свою оцінку із загальним балом 4,53. Вибірка банків для рейтингу враховує тих, хто активно працює на ринку роздрібних вкладів із обємом депозитів фізичних осіб понад 1 млрд гривень. Банки отримують оцінку від 1 до 5, враховуючи показники, що характеризують їхню стресостійкість і лояльність вкладників, зокрема, якість активів, ліквідність, можливість зовнішньої підтримки, приріст вкладів, платіжна репутація тощо. UKRSIBBANK продовжує підтверджувати свій високий рівень фінансової стійкості, довіри та надійності, утримуючи лідерську позицію на українському фінансовому ринку. Банк залишається надійним фінансовим партнером для бізнесу, піклуючись про клієнтів та суспільство, та активно сприяє зміцненню української економіки. Більше про рейтинг можна дізнатися тут: Рейтинг стійкості: Укрсиб залишається лідером, Сенс та Укрексім покращують позиції (minfin.com.ua)

UKRSIBBANK BNP Paribas Group очолив рейтинг стійкості банків за підсумками 4 кварталу 2023 року від українського порталу про фінанси та інвестиції «Мінфін». Це вже третій квартал поспіль, за підсумками якого банк підтверджує своє лідерство у цьому рейтингу.

За даними порталу «Мінфін», у ІІ і ІІІ кварталах 2023 року UKRSIBBANK очолював рейтинг стійкості.

Експерти рейтингу відзначили, що UKRSIBBANK вдалося зберегти лідерство та навіть покращити свою оцінку із загальним балом 4,53.

Вибірка банків для рейтингу враховує тих, хто активно працює на ринку роздрібних вкладів із об’ємом депозитів фізичних осіб понад 1 млрд гривень.

Банки отримують оцінку від 1 до 5, враховуючи показники, що характеризують їхню стресостійкість і лояльність вкладників, зокрема, якість активів, ліквідність, можливість зовнішньої підтримки, приріст вкладів, платіжна репутація тощо.

UKRSIBBANK продовжує підтверджувати свій високий рівень фінансової стійкості, довіри та надійності, утримуючи лідерську позицію на українському фінансовому ринку. Банк залишається надійним фінансовим партнером для бізнесу, піклуючись про клієнтів та суспільство, та активно сприяє зміцненню української економіки.

Більше про рейтинг можна дізнатися тут: Рейтинг стійкості: Укрсиб залишається лідером, Сенс та Укрексім покращують позиції (minfin.com.ua)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: