fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

UKRSIBBANK Sustainable Business Forum «Майбутнє створюємо разом»

23/ 11/ 2023
  Дата, формат проведення: 29 листопада онлайн та офлайн Адреса: КВЦ Парковий, Київ, Паркова дорога 16а Адженда: 8:30-9:30 – реєстрація 9:30-18:30 – офіційна частина 18:30 - нетворкінг Приєднатися до трансляції на YouTube Що означає бути ефективним бізнесом у світі, що постійно змінюється? Тримати баланс між високою прибутковістю та діями заради кращого майбутнього? Однозначно, добре працювати тут і зараз сьогодні вже недостатньо: постійно заглядати за глобальний горизонт і мислити на 20-30 років уперед — ось наша нова норма. Sustainable Business Forum «Майбутнє створюємо разом» – це форум для спільноти однодумців, які прагнуть сталого розвитку. Наша мета – об’єднати зусилля і прискорити сталий розвиток бізнесу та економіки України заради кращого майбутнього суспільства та збереження природних ресурсів. Ми говоритимемо про можливості для сталого відновлення та подальшого розвитку економіки України, про ESG трансформацію бізнесу, зменшення вуглецевого сліду, екологічні, соціальні та інклюзивні проєкти, а ще про технології, які допомагають одночасно вирішувати бізнес-задачі та дбати про довкілля. Як частина фінансової групи BNP Paribas – лідера сталого фінансування в Європі, ми бачимо, як позитивний банкінг сприяє сталому розвитку економіки, зменшує вплив на довкілля, і водночас забезпечує відповідність світовим цінностям суспільства та високим стандартам корпоративного управління. Для членів EBA доступна лімітована кількість безкоштовних місць: Якщо Ви бажаєте взяти участь у форумі - зверніться, будь-ласка за електронною адресою [email protected] 1 компанія - 1 учасник заходу

Дата, формат проведення: 29 листопада онлайн та офлайн

Адреса: КВЦ Парковий, Київ, Паркова дорога 16а

Адженда:

8:30-9:30 – реєстрація

9:30-18:30 – офіційна частина

18:30 – нетворкінг

Приєднатися до трансляції на YouTube

Що означає бути ефективним бізнесом у світі, що постійно змінюється? Тримати баланс між високою прибутковістю та діями заради кращого майбутнього? Однозначно, добре працювати тут і зараз сьогодні вже недостатньо: постійно заглядати за глобальний горизонт і мислити на 20-30 років уперед — ось наша нова норма.

Sustainable Business Forum «Майбутнє створюємо разом» – це форум для спільноти однодумців, які прагнуть сталого розвитку. Наша мета – об’єднати зусилля і прискорити сталий розвиток бізнесу та економіки України заради кращого майбутнього суспільства та збереження природних ресурсів.

Ми говоритимемо про можливості для сталого відновлення та подальшого розвитку економіки України, про ESG трансформацію бізнесу, зменшення вуглецевого сліду, екологічні, соціальні та інклюзивні проєкти, а ще про технології, які допомагають одночасно вирішувати бізнес-задачі та дбати про довкілля.

Як частина фінансової групи BNP Paribas – лідера сталого фінансування в Європі, ми бачимо, як позитивний банкінг сприяє сталому розвитку економіки, зменшує вплив на довкілля, і водночас забезпечує відповідність світовим цінностям суспільства та високим стандартам корпоративного управління.

Для членів EBA доступна лімітована кількість безкоштовних місць:

  • Якщо Ви бажаєте взяти участь у форумі – зверніться, будь-ласка за електронною адресою [email protected]
  • 1 компанія – 1 учасник заходу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: