fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

UKRSIBBANK підтримав церемонію «100 видатних українців» від медіа NV та відзначив Еліну Світоліну

30/ 05/ 2024
  UKRSIBBANK BNP Paribas Group став партнером церемонії нагородження «100 видатних українців» яку організувало медіа NV. Також під час події представник банку відзначив Еліну Світоліну, яка увійшла в число визначних особистостей країни. До свого 10-річчя редакція NV, з допомогою авторитетних експертів та читачів, сформувала список українців, які протягом останніх десяти років відігравали ключову роль у розвитку країни. Серед категорій рейтингу військові та волонтери, суспільство, державні діячі, бізнес, культура та спорт. Нагороду від UKRSIBBANK отримала Еліна Світоліна, яка має амбітні цілі та досягає результатів, є амбасадоркою та промотує Україну на міжнародній арені. «Захисники, громадські діячі, волонтери, історики, підприємці, медики, спортсмени та діячі мистецтва і культури - всі вони роблять неймовірні речі, щоб Україна гідно та голосно звучала у світовому суспільстві. Вони продовжують писати новітню історію країни — від Революції Гідності до сьогодення. Як партнер заходу, ми відзначили жінку, ім’я якої знають у всьому світі. Вона вірить у перемогу України і робить все, щоб допомогти мільйонам українців здійснити свою мрію – жити у вільній країні під мирним небом. Вона гордість та гучний голос України на світовій арені, приклад натхнення для тисяч юних спортсменів, перша ракетка України – Еліна Світоліна. Українці – нація сильних та незламних людей. Дякуємо всім, хто працює заради майбутнього та наближає нашу перемогу», - розповів Андрій КАШПЕРУК, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став партнером церемонії нагородження «100 видатних українців» яку організувало медіа NV. Також під час події представник банку відзначив Еліну Світоліну, яка увійшла в число визначних особистостей країни.

До свого 10-річчя редакція NV, з допомогою авторитетних експертів та читачів, сформувала список українців, які протягом останніх десяти років відігравали ключову роль у розвитку країни. Серед категорій рейтингу військові та волонтери, суспільство, державні діячі, бізнес, культура та спорт.

Нагороду від UKRSIBBANK отримала Еліна Світоліна, яка має амбітні цілі та досягає результатів, є амбасадоркою та промотує Україну на міжнародній арені.

«Захисники, громадські діячі, волонтери, історики, підприємці, медики, спортсмени та діячі мистецтва і культури – всі вони роблять неймовірні речі, щоб Україна гідно та голосно звучала у світовому суспільстві. Вони продовжують писати новітню історію країни — від Революції Гідності до сьогодення. Як партнер заходу, ми відзначили жінку, ім’я якої знають у всьому світі. Вона вірить у перемогу України і робить все, щоб допомогти мільйонам українців здійснити свою мрію – жити у вільній країні під мирним небом. Вона гордість та гучний голос України на світовій арені, приклад натхнення для тисяч юних спортсменів, перша ракетка України – Еліна Світоліна. Українці – нація сильних та незламних людей. Дякуємо всім, хто працює заради майбутнього та наближає нашу перемогу», – розповів Андрій КАШПЕРУК, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: