fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

UKRSIBBANK підтримав першу конференцію ІТ-спільноти DOU — DOU Day

30/ 05/ 2024
  UKRSIBBANK BNP Paribas Group став партнером першої конференції для айтівців DOU Day, яку спільнота DOU організувала в Києві. Мета події — продемонструвати стійкість української ІТ-галузі навіть у складний період. Конференція стала місцем, де учасники змогли дізнатися нове про розвиток індустрії, навчання, підтримку української ІТ-спільноти та знайти партнерів й інвесторів. Підтримка розвитку технологій в основі стратегії UKRSIBBANK та головного акціонера банку BNP Paribas Group до 2025 року. Банк має свій технологічний хаб — UKRSIB Tech, де працюють більше 400 експертів, щоб клієнти могли з легкістю користуватися продуктами та послугами банку. «Сьогодні технології важливі, а в певних напрямках навіть критичні, адже допомагають захищати країну і в цифровому середовищі, і на полі бою. ІТ-галузь продовжує живити економіку України. Частка ІТ у ВВП країни - 4,9%, а внесок ІТ-індустрії до валової доданої вартості сягає $5,5 млрд. За підрахунками НБУ, минулого року ІТ заробила нашій економіці $6,7 млрд. Також у 2023 році до ІТ спільноти країни долучилися понад 307 тисяч нових фахівців. ІТ-індустрію ми підтримуємо багато років, обслуговуємо майже 30 % ІТ-ринку та всіляко сприяємо розвитку компаній, підприємців та експертів галузі. Сьогоднішня конференція – це ще один інструмент, який дозволяє знайти партнерів та інвесторів, поділитися досягненнями та розробками і надихнутися на майбутні проєкти», - поділився Андрій КАШПЕРУК, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Загалом, подія DOU Day 2024 зібрала понад 1600 учасників. Гості змогли відвідати шість сцен, де відбувалися виступи, лекції та дискусії на різноманітні теми. Крім того, відбулася виставка оборонних технологій, на якій було представлено понад 30 проєктів. Важливо, що під час заходу було зібрано два мільйони донатів для Благодійного фонду «Повернись живим».

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став партнером першої конференції для айтівців DOU Day, яку спільнота DOU організувала в Києві.

Мета події — продемонструвати стійкість української ІТ-галузі навіть у складний період. Конференція стала місцем, де учасники змогли дізнатися нове про розвиток індустрії, навчання, підтримку української ІТ-спільноти та знайти партнерів й інвесторів.

Підтримка розвитку технологій в основі стратегії UKRSIBBANK та головного акціонера банку BNP Paribas Group до 2025 року. Банк має свій технологічний хаб — UKRSIB Tech, де працюють більше 400 експертів, щоб клієнти могли з легкістю користуватися продуктами та послугами банку.

«Сьогодні технології важливі, а в певних напрямках навіть критичні, адже допомагають захищати країну і в цифровому середовищі, і на полі бою. ІТ-галузь продовжує живити економіку України. Частка ІТ у ВВП країни – 4,9%, а внесок ІТ-індустрії до валової доданої вартості сягає $5,5 млрд. За підрахунками НБУ, минулого року ІТ заробила нашій економіці $6,7 млрд. Також у 2023 році до ІТ спільноти країни долучилися понад 307 тисяч нових фахівців. ІТ-індустрію ми підтримуємо багато років, обслуговуємо майже 30 % ІТ-ринку та всіляко сприяємо розвитку компаній, підприємців та експертів галузі. Сьогоднішня конференція – це ще один інструмент, який дозволяє знайти партнерів та інвесторів, поділитися досягненнями та розробками і надихнутися на майбутні проєкти», – поділився Андрій КАШПЕРУК, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Загалом, подія DOU Day 2024 зібрала понад 1600 учасників. Гості змогли відвідати шість сцен, де відбувалися виступи, лекції та дискусії на різноманітні теми. Крім того, відбулася виставка оборонних технологій, на якій було представлено понад 30 проєктів. Важливо, що під час заходу було зібрано два мільйони донатів для Благодійного фонду «Повернись живим».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: