fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

UKRSIBBANK підписав меморандум про співпрацю з Ужгородським національним університетом

04/ 06/ 2024
  У межах партнерства UKRSIBBANK BNP Paribas Group сприятиме професійному розвитку та потенційному працевлаштуванню студентів кафедри фінансів і банківської справи економічного факультету, обміну досвідом та практичними знаннями. Робота з університетом базуватиметься на трьох напрямах: освітнє, наукове та гуманітарне співробітництво. Зокрема, організація та участь у спільних заходах, обмін досвідом, методичною літературою та інформацією, а також видання альманахів, річних оглядів, аналітичних звітів. Водночас студенти зможуть практикуватися в банку, готувати наукові та кваліфікаційні роботи, а викладачі проходити стажування. Така співпраця допоможе покращити підготовчий процес фахівців та забезпечити ринок праці досвідченими кадрами в галузі фінансів. Банк зможе пропонувати випускникам вакантні посади. Водночас студенти отримуватимуть практичні навички під час навчання, а викладачі зможуть адаптувати дисципліни до змін у банківській сфері, орієнтуючись на реальні кейси. «Робота з молоддю – необхідність сьогодення, адже в майбутньому це допоможе збагатити ринок праці професіоналами. Також це чудова можливість ділитися експертизою та тонкощами професії, аби під час навчання студенти опановували практичні навички та занурювалися в робочі процеси міжнародної компанії, а після йшли працювати за фахом, будучи готовими до вимог роботодавців. Викладачам також корисна така співпраця, адже вони зможуть порівнювати теоретичні матеріали з реальними кейсами з банківського життя». – поділився Віктор КОСАЧЕВИЧ, начальник Закарпатського регіонального управління UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Раніше UKRSIBBANK підписав меморандум про партнерство з КНУ ім. Тараса Шевченка, аби сприяти розвитку кар’єрного потенціалу молоді. Банк дружній до початківців у сфері фінансів і має для них спеціальні програми. Зокрема, UKRSIBBANK пропонує UKRSIB praktyka online, де студенти можуть зануритися у сферу фінансів та в майбутньому отримати омріяну посаду.

У межах партнерства UKRSIBBANK BNP Paribas Group сприятиме професійному розвитку та потенційному працевлаштуванню студентів кафедри фінансів і банківської справи економічного факультету, обміну досвідом та практичними знаннями.

Робота з університетом базуватиметься на трьох напрямах: освітнє, наукове та гуманітарне співробітництво. Зокрема, організація та участь у спільних заходах, обмін досвідом, методичною літературою та інформацією, а також видання альманахів, річних оглядів, аналітичних звітів. Водночас студенти зможуть практикуватися в банку, готувати наукові та кваліфікаційні роботи, а викладачі проходити стажування.

Така співпраця допоможе покращити підготовчий процес фахівців та забезпечити ринок праці досвідченими кадрами в галузі фінансів. Банк зможе пропонувати випускникам вакантні посади. Водночас студенти отримуватимуть практичні навички під час навчання, а викладачі зможуть адаптувати дисципліни до змін у банківській сфері, орієнтуючись на реальні кейси.

«Робота з молоддю – необхідність сьогодення, адже в майбутньому це допоможе збагатити ринок праці професіоналами. Також це чудова можливість ділитися експертизою та тонкощами професії, аби під час навчання студенти опановували практичні навички та занурювалися в робочі процеси міжнародної компанії, а після йшли працювати за фахом, будучи готовими до вимог роботодавців. Викладачам також корисна така співпраця, адже вони зможуть порівнювати теоретичні матеріали з реальними кейсами з банківського життя». – поділився Віктор КОСАЧЕВИЧ, начальник Закарпатського регіонального управління UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Раніше UKRSIBBANK підписав меморандум про партнерство з КНУ ім. Тараса Шевченка, аби сприяти розвитку кар’єрного потенціалу молоді. Банк дружній до початківців у сфері фінансів і має для них спеціальні програми. Зокрема, UKRSIBBANK пропонує UKRSIB praktyka online, де студенти можуть зануритися у сферу фінансів та в майбутньому отримати омріяну посаду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: