fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

UKRSIBBANK підписав меморандум про пільгове кредитування проєктів з відновлення енергетичної інфраструктури

30/ 06/ 2024
  UKRSIBBANK BNP Paribas Group підписав меморандум про пільгове кредитування проєктів з відновлення енергетичної інфраструктури. Загалом документ підписали ще 17 найбільших банків України під час Банківського форму організованого авторитетним медіа «Економічна правда». Генеральним партнером заходу став UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Згідно із текстом меморандуму, банки-підписанти зобов’язуються докладати зусилля з організації доступного кредитування для підприємців, які реалізовують проєкти, спрямовані на підвищення рівня енергонезалежності країни. «Документ передбачає сприяння кредитуванню бізнесу для відновлення енергетичної інфраструктури. Мова йде про будівництво сонячних, вітрових, біогазових станцій, газотурбінних та газопоршневих електростанцій, промислових акумуляторів, когенераційних установок тощо. І це вкрай важливий крок для всіх нас, коли через постійні обстріли агресора, українці змушені жити, працювати, вчитися без електрики. Віримо, що разом та об’єднані ми подолаємо усі виклики! Віримо в Україну», - розповіла Наталія Савчук, заступниця голови правління, операційна директорка UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Крім того, під час Банківського Форуму Наталія Савчук взяла участь у дискусійній панелі «Український банкінг на третій рік війни: результати плани та очікування». Наталія поділилася досвідом та експертизою банку, а також розповіла про плани UKRSIBBANK щодо сприяння сталого відновлення України.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group підписав меморандум про пільгове кредитування проєктів з відновлення енергетичної інфраструктури. Загалом документ підписали ще 17 найбільших банків України під час Банківського форму організованого авторитетним медіа «Економічна правда». Генеральним партнером заходу став UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Згідно із текстом меморандуму, банки-підписанти зобов’язуються докладати зусилля з організації доступного кредитування для підприємців, які реалізовують проєкти, спрямовані на підвищення рівня енергонезалежності країни.

«Документ передбачає сприяння кредитуванню бізнесу для відновлення енергетичної інфраструктури. Мова йде про будівництво сонячних, вітрових, біогазових станцій, газотурбінних та газопоршневих електростанцій, промислових акумуляторів, когенераційних установок тощо. І це вкрай важливий крок для всіх нас, коли через постійні обстріли агресора, українці змушені жити, працювати, вчитися без електрики. Віримо, що разом та об’єднані ми подолаємо усі виклики! Віримо в Україну»,розповіла Наталія Савчук, заступниця голови правління, операційна директорка UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Крім того, під час Банківського Форуму Наталія Савчук взяла участь у дискусійній панелі «Український банкінг на третій рік війни: результати плани та очікування». Наталія поділилася досвідом та експертизою банку, а також розповіла про плани UKRSIBBANK щодо сприяння сталого відновлення України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: