fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

UKRSIBBANK отримав відзнаку Business Hero Європейської Бізнес Асоціації

07/ 12/ 2021
  UKRSIBBANK BNP Paribas Group отримав відзнаку Business Hero Європейської Бізнес Асоціації за сталий розвиток та внесок у сферу корпоративно-соціальної відповідальності як складової бізнесу. Ключовими показниками для отримання відзнаки стали наявність у банку: звіту Корпоративно-соціальної відповідальності за 2020 р відкритої інформації на сайті щодо ключових напрямків КСВ банку та 10 секторальних політик щодо взаємодії з чутливими секторами економіки, що є позитивним прикладом для міжнародних і локальних організацій низка важливих КВС проєктів, що визнані зовнішніми експертами ринку та мають  позитивний вплив на розвиток економіки, суспільства, громад та довкілля. активна участь у розвитку КВС на платформі Асоціації. «Наш світ стикається з серйозними викликами, і КСВ - це важливий стратегічний напрямок, якому з кожним днем відповідальний бізнес ​​приділяє все більше уваги і часу. Однозначно, добре працювати тут і зараз вже недостатньо. Необхідно постійно заглядати у майбутнє і мислити стратегічно, - зазначає Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, КВС та залучення UKRSIBBANK BNP Paribas Group. - Я переконана, що сучасний бізнес відіграє важливу роль у суспільстві і наше завдання - створювати позитивний влив від щоденної операційної діяльності. Для цього ми діємо відповідно до КВС політик, які координують нашу взаємодію з такими чутливими секторами економіки як тютюнова, виробництво теплоенергії з вугля, ядерна енергетика тощо;  запроваджуємо системи відповідального кредитування, інвестуємо у проєкти енергоефективності, дбаємо про довкілля, підтримуємо важливі соціальні проєкти громади та розвиваємо власні, такі як «Жінки в бізнесі».  Нагадаємо, що у жовтні 2021 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group став членом Глобального договору ООН. Банк  підтвердив дотримання Десяти принципів Глобального договору у сфері захисту прав людини, трудових відносин, охорони довкілля та боротьби з корупцією. Бізнес-спільнота – це потужний рушій змін, яка своїм прикладом надихає нас ставати кращою версією себе та разом розвиватись. Все частіше ми в спільноті спостерігаємо, що успішні компанії демонструють своє піклування про громаду, природу, беруть участь у соціальних проєктах і прагнуть зменшити шкідливий вплив на довкілля. Бізнес стає більш відповідальним, власне, тому ми і запустили  нагороду Business Herо, аби відзначити сильну КСВ-складову компаній – зазначила Анна Дерев’янко, виконавча директорка  Європейської Бізнес Асоціації.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group отримав відзнаку Business Hero Європейської Бізнес Асоціації за сталий розвиток та внесок у сферу корпоративно-соціальної відповідальності як складової бізнесу.

Ключовими показниками для отримання відзнаки стали наявність у банку:

«Наш світ стикається з серйозними викликами, і КСВ – це важливий стратегічний напрямок, якому з кожним днем відповідальний бізнес ​​приділяє все більше уваги і часу. Однозначно, добре працювати тут і зараз вже недостатньо. Необхідно постійно заглядати у майбутнє і мислити стратегічно, – зазначає Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, КВС та залучення UKRSIBBANK BNP Paribas Group. – Я переконана, що сучасний бізнес відіграє важливу роль у суспільстві і наше завдання – створювати позитивний влив від щоденної операційної діяльності. Для цього ми діємо відповідно до КВС політик, які координують нашу взаємодію з такими чутливими секторами економіки як тютюнова, виробництво теплоенергії з вугля, ядерна енергетика тощо;  запроваджуємо системи відповідального кредитування, інвестуємо у проєкти енергоефективності, дбаємо про довкілля, підтримуємо важливі соціальні проєкти громади та розвиваємо власні, такі як «Жінки в бізнесі».

 Нагадаємо, що у жовтні 2021 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group став членом Глобального договору ООН. Банк  підтвердив дотримання Десяти принципів Глобального договору у сфері захисту прав людини, трудових відносин, охорони довкілля та боротьби з корупцією.

“Бізнес-спільнота – це потужний рушій змін, яка своїм прикладом надихає нас ставати кращою версією себе та разом розвиватись. Все частіше ми в спільноті спостерігаємо, що успішні компанії демонструють своє піклування про громаду, природу, беруть участь у соціальних проєктах і прагнуть зменшити шкідливий вплив на довкілля. Бізнес стає більш відповідальним, власне, тому ми і запустили  нагороду Business Herо, аби відзначити сильну КСВ-складову компаній” – зазначила Анна Дерев’янко, виконавча директорка  Європейської Бізнес Асоціації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: