fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

UKRSIBBANK на Ukrainian TechComms Days: перша в Україні конференція з комунікацій у сфері ІТ

03/ 05/ 2024
  За підтримки UKRSIBBANK BNP Paribas Group 20 та 21 червня відбудеться перша в Україні конференція для керівників і спеціалістів з PR та комунікацій, маркетологів, SMM-фахівців та медіа, що працюють у сфері ІТ. Захід організовує IT Ukraine Association у форматах OFFLINE у Києві та ONLINE. Ukrainian TechComms Days – це важлива подія для української ІТ-галузі, яка об’єднає комунікаційних лідерів та представників технологічних компаній. На конференції проаналізують та обговорять особливості побудови комунікацій для різних видів ІТ-компаній на українському та міжнародних ринках. Як результат, інноваційна спільнота зможе приєднатися до важливих діалогів та взаємодії з провідними експертами галузі. Однією з головних тем Ukrainian TechComms Days стануть топвиклики 2024 року в галузі технологій та маркетингу, а також роль міжнародних медіа в просуванні українських ІТ-брендів. Крім того, спікери обговорять тему штучного інтелекту та його використання в різноманітних комунікаціях. Учасники, які приєднаються до події отримають доступ до професійного контенту від відомих експертів, стануть свідками гарячих дискусій та дізнаються практичні поради, які допоможуть розвивати бізнес та впроваджувати нові стратегії. А у Expo Zone від партнерів учасники зможуть ознайомитися з продуктами та послугами, отримати унікальні пропозиції та перспективи співпраці. Більше про програму можна дізнатися на офіційному сайті події — Ukrainian TechComms Days UKRSIBBANK вже багато років є незмінним партнером IT Ukraine Association і підтримує ключові події ІТ-індустрії, які сприяють розвитку галузі та айтівців, а також допомагають промотувати здобутки українських фахівців на міжнародній арені. Також банк підтримує різні ІТ кластери країни, сприяючи їхньому просуванню та впровадженню останніх технологічних трендів.

За підтримки UKRSIBBANK BNP Paribas Group 20 та 21 червня відбудеться перша в Україні конференція для керівників і спеціалістів з PR та комунікацій, маркетологів, SMM-фахівців та медіа, що працюють у сфері ІТ. Захід організовує IT Ukraine Association у форматах OFFLINE у Києві та ONLINE.

Ukrainian TechComms Days – це важлива подія для української ІТ-галузі, яка об’єднає комунікаційних лідерів та представників технологічних компаній. На конференції проаналізують та обговорять особливості побудови комунікацій для різних видів ІТ-компаній на українському та міжнародних ринках. Як результат, інноваційна спільнота зможе приєднатися до важливих діалогів та взаємодії з провідними експертами галузі.

Однією з головних тем Ukrainian TechComms Days стануть топвиклики 2024 року в галузі технологій та маркетингу, а також роль міжнародних медіа в просуванні українських ІТ-брендів. Крім того, спікери обговорять тему штучного інтелекту та його використання в різноманітних комунікаціях.

Учасники, які приєднаються до події отримають доступ до професійного контенту від відомих експертів, стануть свідками гарячих дискусій та дізнаються практичні поради, які допоможуть розвивати бізнес та впроваджувати нові стратегії.

А у Expo Zone від партнерів учасники зможуть ознайомитися з продуктами та послугами, отримати унікальні пропозиції та перспективи співпраці.

Більше про програму можна дізнатися на офіційному сайті події — Ukrainian TechComms Days

UKRSIBBANK вже багато років є незмінним партнером IT Ukraine Association і підтримує ключові події ІТ-індустрії, які сприяють розвитку галузі та айтівців, а також допомагають промотувати здобутки українських фахівців на міжнародній арені. Також банк підтримує різні ІТ кластери країни, сприяючи їхньому просуванню та впровадженню останніх технологічних трендів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: