fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

UKRSIBBANK – кращий роботодавець України і Європи. Підтверджено Top Employers Institute

23/ 01/ 2024
  UKRSIBBANK BNP Paribas Group отримав сертифікацію кращого роботодавця від Top Employers Institute. Міжнародні експерти визнали банк одним із кращих роботодавців у 2024 році і в Україні, і в Європі. «Пройти сертифікацію Top Employer 2024  -- це означає отримати визнання наших методів управління персоналом та прагнення банку створити найкращі умови праці, відповідності політикам та світовим стандартам. Попри воєнний стан, ми продовжуємо впроваджувати нові HR практики та дбати про наших працівників, зокрема і захисників та захисниць. Ми незламні та прагнемо вдосконалення, саме завдяки цьому UKRSIBBANK є кращим місцем для роботи», - поділилась Наталя Галунко, начальниця департаменту менеджменту персоналу UKRSIBBANK BNPParibas Group.  Акціонер UKRSIBBANK Група BNP Paribas також отримала Top Employer Europe 2024. Міжнародні експерти присудили її Бельгії, Німеччині, Іспанії, Франції, Італії, Люксембургу, Польщі, Португалії, Туреччині та Україні. Вже багато років Top Employers Institute сертифікує якість HR-практик компаній-кандидатів. Для цього фахівці рейтингу провели аудит стратегії управління талантами, планування кадрових ресурсів, бренду роботодавця та ціннісної пропозиції, програм адаптації нових працівників, навчання та розвиток, поваги до різноманіття та інклюзивності тощо. Міжнародну сертифікацію TOP Employer започаткували 1991 році. Вона передбачає єдину методологію для оцінки роботодавців у всьому світі.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group отримав сертифікацію кращого роботодавця від Top Employers Institute. Міжнародні експерти визнали банк одним із кращих роботодавців у 2024 році і в Україні, і в Європі.

«Пройти сертифікацію Top Employer 2024  — це означає отримати визнання наших методів управління персоналом та прагнення банку створити найкращі умови праці, відповідності політикам та світовим стандартам. Попри воєнний стан, ми продовжуємо впроваджувати нові HR практики та дбати про наших працівників, зокрема і захисників та захисниць. Ми незламні та прагнемо вдосконалення, саме завдяки цьому UKRSIBBANK є кращим місцем для роботи», – поділилась Наталя Галунко, начальниця департаменту менеджменту персоналу UKRSIBBANK BNPParibas Group. 

Акціонер UKRSIBBANK Група BNP Paribas також отримала Top Employer Europe 2024. Міжнародні експерти присудили її Бельгії, Німеччині, Іспанії, Франції, Італії, Люксембургу, Польщі, Португалії, Туреччині та Україні.

Вже багато років Top Employers Institute сертифікує якість HR-практик компаній-кандидатів. Для цього фахівці рейтингу провели аудит стратегії управління талантами, планування кадрових ресурсів, бренду роботодавця та ціннісної пропозиції, програм адаптації нових працівників, навчання та розвиток, поваги до різноманіття та інклюзивності тощо.

Міжнародну сертифікацію TOP Employer започаткували 1991 році. Вона передбачає єдину методологію для оцінки роботодавців у всьому світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: