fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

УКРЕКОПРОМ – №1 в Україні в сфері поводження з відходами та екологічного обслуговування

17/ 08/ 2023
  ТОВ НВК «УКРЕКОПРОМ» є провідним суб’єктом господарювання з надання послуг у сфері поводження з небезпечними відходами в Україні. Виробництво компанії почало свою діяльність у 2015 році та наразі масштабується та розвивається з великою швидкістю.   ТОВ НВК «УКРЕКОПРОМ» провело глобальну роботу з розвитку власної діяльності та отримало нову розширену ліцензію! Зокрема, оновило наступні документи: Атестат виробництва, який засвідчує, що стан виробництва з оброблення вилученої з обігу неякісної та небезпечної продукції забезпечує стабільність процесу виробництва на відповідність Закону України Про управління відходами. Звіт про заходи безпеки на обєкті підвищеної небезпеки. План локалізації та ліквідації аварій та їх наслідків. Дозвіл виконувати роботи підвищеної небезпеки. Дозвіл експлуатувати машини, механізми, устатковання підвищеної небезпеки. Головним управлінням державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області було зареєстровано виробничий комплекс ТОВ НВК УКРЕКОПРОМ як обєкт підвищеної небезпеки 3 класу. Також ТОВ НВК «УКРЕКОПРОМ» має всі відповідні сертифікати: Сертифікат ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги». Сертифікат ДСТУ ISO 14001:2015 «Системи екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування». Сертифікат ДСТУ ISO 45001:2019 «Системи управління охороною здоровя та безпекою праці. Вимоги та настанови щодо застосування». Звертаємо Вашу увагу, нова ліцензія отримана з правом провадити господарську діяльність стосовно 33 видів небезпечних відходів з повним переліком послуг відносно них, яка є найширшою в Україні. ТОВ НВК «УКРЕКОПРОМ» провело модернізацію виробництва, що послугувало отриманню найширшої ліцензії в країні. А саме, оновлена матеріально-технічна база, модернізована газоочисна установка, розширено перелік діяльності. На сьогодні ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» є єдиним суб’єктом господарювання, який має право надавати послуги з управління з таким небезпечним видом відходів як відходи пестицидів та гербіцидів. Отже, діяльність ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» відповідає усім нормам чинного законодавства та європейським директивам. Юридично та технічно ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» має можливість надавати послуги з управління з таким видом небезпечних відходів як, відходи пестицидів та гербіцидів.   Компанія гарантує якість наданих послуг та запрошує до співпраці нових партнерів! Аби переконатися в цьому, відвідайте онлайн та офлайн екскурсію виробництвом. Усі деталі за номером: +380503633301, Данкевич Віталій Іванович.
01/

ТОВ НВК «УКРЕКОПРОМ» є провідним суб’єктом господарювання з надання послуг у сфері поводження з небезпечними відходами в Україні. Виробництво компанії почало свою діяльність у 2015 році та наразі масштабується та розвивається з великою швидкістю.
 
ТОВ НВК «УКРЕКОПРОМ» провело глобальну роботу з розвитку власної діяльності та отримало нову розширену ліцензію! Зокрема, оновило наступні документи:

  • Атестат виробництва, який засвідчує, що стан виробництва з оброблення вилученої з обігу неякісної та небезпечної продукції забезпечує стабільність процесу виробництва на відповідність Закону України “Про управління відходами”.
  • Звіт про заходи безпеки на об’єкті підвищеної небезпеки.
  • План локалізації та ліквідації аварій та їх наслідків.
  • Дозвіл виконувати роботи підвищеної небезпеки.
  • Дозвіл експлуатувати машини, механізми, устатковання підвищеної небезпеки.
  • Головним управлінням державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області було зареєстровано виробничий комплекс ТОВ “НВК “УКРЕКОПРОМ” як об’єкт підвищеної небезпеки 3 класу.

Також ТОВ НВК «УКРЕКОПРОМ» має всі відповідні сертифікати:

  • Сертифікат ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги».
  • Сертифікат ДСТУ ISO 14001:2015 «Системи екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування».
  • Сертифікат ДСТУ ISO 45001:2019 «Системи управління охороною здоров’я та безпекою праці. Вимоги та настанови щодо застосування».

Звертаємо Вашу увагу, нова ліцензія отримана з правом провадити господарську діяльність стосовно 33 видів небезпечних відходів з повним переліком послуг відносно них, яка є найширшою в Україні.

ТОВ НВК «УКРЕКОПРОМ» провело модернізацію виробництва, що послугувало отриманню найширшої ліцензії в країні. А саме, оновлена матеріально-технічна база, модернізована газоочисна установка, розширено перелік діяльності.

На сьогодні ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» є єдиним суб’єктом господарювання, який має право надавати послуги з управління з таким небезпечним видом відходів як відходи пестицидів та гербіцидів.

Отже, діяльність ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» відповідає усім нормам чинного законодавства та європейським директивам. Юридично та технічно ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» має можливість надавати послуги з управління з таким видом небезпечних відходів як, відходи пестицидів та гербіцидів.
 
Компанія гарантує якість наданих послуг та запрошує до співпраці нових партнерів! Аби переконатися в цьому, відвідайте онлайн та офлайн екскурсію виробництвом.

Усі деталі за номером: +380503633301, Данкевич Віталій Іванович.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: