fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Український виробник зігріє переселенців цієї зими

09/ 11/ 2022
  Ініціатива надати вимушено переселеним українцям набори із теплої ковдри та подушки була започаткована компанією К.tex - виробником сучасних нетканих матеріалів із звільненого Ірпеня, Київська обл. Ідея створити такий актуальний «Пакунок переселенця» напередодні зими була запропонована співробітниками компанії, які прагнуть своєю працею наближати перемогу і поділитися теплом із тими, хто цього найбільше потребує. «Пакунок переселенця» складається з ковдри, розміром 140х205см, та подушки, розміром 40х60 см. Переглянути презентацію українською та англійською Ініціатива є некомерційною для К.tex. Компанія виділяє частину своїх виробничих потужностей у якості власного внеску гуманітарної місії і розпочинає з виготовлення 500 наборів. Орієнтовна вартість одного набору - 10 євро. Компанія закликає долучатися до ініціативи український бізнес, громадян та всіх небайдужих. “Ми запрошуємо всіх долучатися до ініціативи,” - розповідає засновник компанії Андрій Ільченко. “Наша мета - виготовити і передати понад 10 тис комплектів, і кожен може приєднатися до акції і поділитися теплом. Будь який внесок має значення!”. Всі зібрані кошти направляються на закупівлю сировини, оплату праці, забезпечення виробничого процесу та організацію зберігання, доставки та передачі комплектів. Крім того, допомагаючи вимушено переселеним громадянам, компанія готова розширити свої виробничі потужності і створити понад 20 додаткових робочих місць, чим сприяти відновленню м.Ірпінь. У реалізації ініціативи компанія К.tex співпрацює з Громадською організацією «Асоціація 911» та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, про що підписаний відповідний Меморандум. Більше інформації щодо компанії можна дізнатися на сайті https://ktex.com.ua/ К.tex є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA) та Асоціації підприємств легкої промисловості України Укрлегпром. Контакти: Анна Данілова – менеджер проекту «Пакунок переселенця» І-мейл: [email protected] Тел.: + 38 063 543 54 54 Андрій Ільченко, CEO, засновник компанії. І-мейл: [email protected] Тел.: +380 (67) 506 14 42

Ініціатива надати вимушено переселеним українцям набори із теплої ковдри та подушки була започаткована компанією К.tex – виробником сучасних нетканих матеріалів із звільненого Ірпеня, Київська обл.

Ідея створити такий актуальний «Пакунок переселенця» напередодні зими була запропонована співробітниками компанії, які прагнуть своєю працею наближати перемогу і поділитися теплом із тими, хто цього найбільше потребує.

«Пакунок переселенця» складається з ковдри, розміром 140х205см, та подушки, розміром 40х60 см.

Переглянути презентацію українською та англійською

Ініціатива є некомерційною для К.tex. Компанія виділяє частину своїх виробничих потужностей у якості власного внеску гуманітарної місії і розпочинає з виготовлення 500 наборів. Орієнтовна вартість одного набору – 10 євро.

Компанія закликає долучатися до ініціативи український бізнес, громадян та всіх небайдужих. “Ми запрошуємо всіх долучатися до ініціативи,” – розповідає засновник компанії Андрій Ільченко. “Наша мета – виготовити і передати понад 10 тис комплектів, і кожен може приєднатися до акції і поділитися теплом. Будь який внесок має значення!”.

Всі зібрані кошти направляються на закупівлю сировини, оплату праці, забезпечення виробничого процесу та організацію зберігання, доставки та передачі комплектів.

Крім того, допомагаючи вимушено переселеним громадянам, компанія готова розширити свої виробничі потужності і створити понад 20 додаткових робочих місць, чим сприяти відновленню м.Ірпінь.

У реалізації ініціативи компанія К.tex співпрацює з Громадською організацією «Асоціація 911» та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, про що підписаний відповідний Меморандум.

Більше інформації щодо компанії можна дізнатися на сайті https://ktex.com.ua/

“К.tex” є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA) та Асоціації підприємств легкої промисловості України Укрлегпром.

Контакти:

Анна Данілова – менеджер проекту «Пакунок переселенця»

І-мейл: [email protected]

Тел.: + 38 063 543 54 54

Андрій Ільченко, CEO, засновник компанії.

І-мейл: [email protected]

Тел.: +380 (67) 506 14 42

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: