fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Український парламент істотно спрощує процедуру укладення угод про розподіл продукції

23/ 12/ 2019
  19 грудня 2019 року парламент ухвалив проект закону № 2240, який, серед іншого, вносить суттєві поправки для спрощення процедури укладення угод про розподіл продукції (УРП). Зокрема, законопроект скасовує вимоги щодо: проведення оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС) проектів УРП. Відтепер, інвестору УРП потрібно проводити ОВНС лише фактичних робіт в рамках УРП (наприклад, буріння свердловин, будівництво інфраструктурних обєктів і т. д.) після підписання УРП; та отримання схвалення проектів УРП від місцевих рад. Законопроект набирає чинності після його підписання Президентом та опублікування в офіційних засобах масової інформації. Ці останні зміни є частиною великих зусиль українського уряду для залучення іноземних інвесторів для розвитку українських нафтогазових проектів. Ми очікуємо, що уряд незабаром оголосить нові тендери на УРП, в тому числі для морських районів. Якщо ви хочете дізнатися більше про тему, яка висвітлюється в цій публікації, або про наші послуги, зверніться до Дмитра Федорука.

19 грудня 2019 року парламент ухвалив проект закону № 2240, який, серед іншого, вносить суттєві поправки для спрощення процедури укладення угод про розподіл продукції (УРП). Зокрема, законопроект скасовує вимоги щодо:

  • проведення оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС) проектів УРП. Відтепер, інвестору УРП потрібно проводити ОВНС лише фактичних робіт в рамках УРП (наприклад, буріння свердловин, будівництво інфраструктурних об’єктів і т. д.) після підписання УРП; та
  • отримання схвалення проектів УРП від місцевих рад.

Законопроект набирає чинності після його підписання Президентом та опублікування в офіційних засобах масової інформації.

Ці останні зміни є частиною великих зусиль українського уряду для залучення іноземних інвесторів для розвитку українських нафтогазових проектів.

Ми очікуємо, що уряд незабаром оголосить нові тендери на УРП, в тому числі для морських районів.

Якщо ви хочете дізнатися більше про тему, яка висвітлюється в цій публікації, або про наші послуги, зверніться до Дмитра Федорука.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: