fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Український культурний фонд і SoftServe підписали Меморандум про співпрацю та партнерство

12/ 07/ 2021
  ІТ-компанія SoftServe  розроблятиме для Українського культурного фонду онлайн-платформу «Культурний простір», у межах якої запускатимуть культурні ініціативи в регіонах.  Дана платформа покликана стати місцем зародження ефективних партнерств між меценатами та митцями, культурними інституціями та креативними індустріями, органами влади та громадськими організаціями. Зокрема, онлайн-ресурс міститиме карту культурних потреб регіонів країни, бази менеджерів сектору культури та формуватиме рейтинг активності культурного життя регіонів України.  Попередньо запуск платформи заплановано на перше півріччя 2022 року. «Ми об’єднуємо наші зусилля з метою реалізації проєкту комунікаційної онлайн-платформи «Культурний простір». Фонд і надалі стратегічно працюватиме на розвиток екосистеми культури та креативності в Україні. Платформа сприятиме як творенню культурного середовища, так і збереженню культурної спадщини, встановленню та підтримці взаємовигідного співробітництва між державою, бізнесом і громадянським суспільством, місцевими органами влади, організаціями приватного сектору, і зокрема - результативному, ефективному інвестуванню в культуру, мистецтво та креативні індустрії», - відзначив Владислав Берковський, Виконавчий директор Українського культурного фонду. «Ми радіємо, що маємо нагоду долучитись до процесу культурних змін в країні. Український культурний фонд - інституція, яка наближає українське мистецтво до сучасного споживача, що є дуже потрібним на сьогодні. Я впевнений, що завдяки платформі «Культурний простір» з’явиться чимало дуже цікавих та автентичних проєктів, адже тепер соціально відповідальний бізнес зможе підтримати їх послугами, або фінансово. Ми віримо в цей проєкт та застосуємо наш багаторічний досвід та експертизу, для того, щоб створити справді унікальний та інноваційний проєкт для країни», - акцентував Дмитро Іванов, старший віце-президент технологій, SoftServe.

ІТ-компанія SoftServe  розроблятиме для Українського культурного фонду онлайн-платформу «Культурний простір», у межах якої запускатимуть культурні ініціативи в регіонах. 

Дана платформа покликана стати місцем зародження ефективних партнерств між меценатами та митцями, культурними інституціями та креативними індустріями, органами влади та громадськими організаціями. Зокрема, онлайн-ресурс міститиме карту культурних потреб регіонів країни, бази менеджерів сектору культури та формуватиме рейтинг активності культурного життя регіонів України. 

Попередньо запуск платформи заплановано на перше півріччя 2022 року.

«Ми об’єднуємо наші зусилля з метою реалізації проєкту комунікаційної онлайн-платформи «Культурний простір». Фонд і надалі стратегічно працюватиме на розвиток екосистеми культури та креативності в Україні. Платформа сприятиме як творенню культурного середовища, так і збереженню культурної спадщини, встановленню та підтримці взаємовигідного співробітництва між державою, бізнесом і громадянським суспільством, місцевими органами влади, організаціями приватного сектору, і зокрема – результативному, ефективному інвестуванню в культуру, мистецтво та креативні індустрії», – відзначив Владислав Берковський, Виконавчий директор Українського культурного фонду.

«Ми радіємо, що маємо нагоду долучитись до процесу культурних змін в країні. Український культурний фонд – інституція, яка наближає українське мистецтво до сучасного споживача, що є дуже потрібним на сьогодні. Я впевнений, що завдяки платформі «Культурний простір» з’явиться чимало дуже цікавих та автентичних проєктів, адже тепер соціально відповідальний бізнес зможе підтримати їх послугами, або фінансово. Ми віримо в цей проєкт та застосуємо наш багаторічний досвід та експертизу, для того, щоб створити справді унікальний та інноваційний проєкт для країни», – акцентував Дмитро Іванов, старший віце-президент технологій, SoftServe.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: