fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Український бізнес у Польщі: податкові та юридичні питання. Захід «Делойт»

17/ 01/ 2024
  Останнім часом ми спостерігаємо тенденцію, коли український бізнес виходить на ринки країн ЄС. Польща є одним із напрямків. На початковому етапі ведення бізнесу в Польщі перед компаніями може постати низка податкових та юридичних питань. Ми розглядаємо можливість проведення заходу «Делойт», на якому говоритимемо про такі питання і шляхи їх вирішення. Захід буде організований командою «Делойт» Польща за підтримки українського офісу «Делойт». Для того щоб захід «Делойт» був максимально корисним для вас, ми просимо заповнити анкету. Вона містить запитання щодо актуальних тем і зручного формату. Анкету можна заповнити українською або англійською мовою. Це займе не більше 10 хвилин вашого часу. Після опрацювання ваших відповідей ми вирішимо, чи доцільно проводити такий захід, у якому форматі та які теми на ньому висвітлити. Якщо виникнуть запитання щодо заповнення анкети, звертайтеся, будь ласка, до Марії Ільманенко: [email protected].

Останнім часом ми спостерігаємо тенденцію, коли український бізнес виходить на ринки країн ЄС. Польща є одним із напрямків.

На початковому етапі ведення бізнесу в Польщі перед компаніями може постати низка податкових та юридичних питань. Ми розглядаємо можливість проведення заходу «Делойт», на якому говоритимемо про такі питання і шляхи їх вирішення. Захід буде організований командою «Делойт» Польща за підтримки українського офісу «Делойт».

Для того щоб захід «Делойт» був максимально корисним для вас, ми просимо заповнити анкету. Вона містить запитання щодо актуальних тем і зручного формату. Анкету можна заповнити українською або англійською мовою. Це займе не більше 10 хвилин вашого часу.

Після опрацювання ваших відповідей ми вирішимо, чи доцільно проводити такий захід, у якому форматі та які теми на ньому висвітлити.

Якщо виникнуть запитання щодо заповнення анкети, звертайтеся, будь ласка, до Марії Ільманенко: [email protected].

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: