fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Українські компанії активно впроваджують програми захисту ментального здоров’я працівників

08/ 10/ 2024
  Компанії в Україні поступово усвідомлюють важливість підтримки ментального здоров’я своїх співробітників. За результатами опитування, проведеного Українською Психотерапевтичною Лігою спільно з HURMA System та Європейською Бізнес Асоціацією, 98% роботодавців вважають турботу про психологічний добробут співробітників важливим елементом корпоративної політики. Однак лише 68% компаній регулярно впроваджують відповідні ініціативи, тоді як інші діють ситуативно. Найпоширенішими інструментами підтримки є едукаційні заходи, психологічні консультації та створення культури work-life balance. Значна кількість організацій адаптувала свої програми під впливом військових дій, зосереджуючись на стресостійкості та запобіганні вигоранню. Проблеми з реалізацією таких ініціатив найчастіше повязані з нестачею фінансування та підтримки з боку керівництва, а також із низькою психологічною культурою працівників, через що 28% роботодавців стикаються з упередженнями щодо звернення за допомогою до психологів. Переглянути детальні результати дослідження Висновки підтверджують, що український бізнес вже робить важливі кроки до підтримки ментального здоров’я, однак для системних результатів потрібні комплексні підходи та більша інтеграція програм в бізнес-процеси.

Компанії в Україні поступово усвідомлюють важливість підтримки ментального здоров’я своїх співробітників. За результатами опитування, проведеного Українською Психотерапевтичною Лігою спільно з HURMA System та Європейською Бізнес Асоціацією, 98% роботодавців вважають турботу про психологічний добробут співробітників важливим елементом корпоративної політики.

Однак лише 68% компаній регулярно впроваджують відповідні ініціативи, тоді як інші діють ситуативно. Найпоширенішими інструментами підтримки є едукаційні заходи, психологічні консультації та створення культури work-life balance. Значна кількість організацій адаптувала свої програми під впливом військових дій, зосереджуючись на стресостійкості та запобіганні вигоранню.

Проблеми з реалізацією таких ініціатив найчастіше пов’язані з нестачею фінансування та підтримки з боку керівництва, а також із низькою психологічною культурою працівників, через що 28% роботодавців стикаються з упередженнями щодо звернення за допомогою до психологів.

Переглянути детальні результати дослідження

Висновки підтверджують, що український бізнес вже робить важливі кроки до підтримки ментального здоров’я, однак для системних результатів потрібні комплексні підходи та більша інтеграція програм в бізнес-процеси.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: