fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Українські інженери створили інноваційне рішення для автомобільної індустрії

24/ 01/ 2024
  У 2023 команда GlobalLogic розробила перше в Україні SDV (Software-Defined Vehicle) рішення, готове до впровадження. GlobalLogic SDV Cloud Framework вже отримало визнання від лідерів галузі — проєкт був представлений на стенді Amazon AWS під час виставки CES 2024 у США. SDV, або Software-Defined Vehicle — автомобіль, функціональні можливості якого будуть розширюватись завдяки оновленням програмного забезпечення. Це потрібно для постійного покращення користувацького досвіду водіїв. Технологія SDV визначатиме майбутнє автомобільної індустрії в найближчі 5-10 років: це підтверджують і аналітичні центри, і великі автовиробники. За прогнозами, ринок постачальників SDV рішень зросте вдвічі, а програмне забезпечення стане ключовим фактором у конкурентній боротьбі на автомобільному ринку. «Завдяки нашому рішенню і новому підходу до розробки, готовий автомобіль швидше зявлятиметься у кінцевого користувача. Це стає можливим через скорочення ресурсів і часу, необхідних для розробки та тестування програмного забезпечення», — говорить Сергій Найда, молодший віцепрезидент з інжинірингу у GlobalLogic Ukraine. Завдяки тому, що тестування і розробка функцій відбувається у “хмарі”, рішення дозволяє скоротити вартість впровадження ПЗ на 30%, та прискорити швидкість цього процесу на 60%. Для виробників авто це рішення дозволяє простіше оновлювати ПЗ авто та персоналізувати функціонал завдяки алгоритмам ШІ.  «Робота над SDV-рішенням вже створила нові місця на проєктах для українських інженерів. Разом з тим, з нашою розробкою Україна приєдналася до глобальних тенденцій і стала важливим гравцем на цьому ринку», — коментує Олександр Сивашенко, старший менеджер у GlobalLogic Ukraine. _____ Про GlobalLogic GlobalLogic, частина групи Hitachi, – глобальна IT-компанія з головним офісом у Кремнієвій долині. Присутня у 21 країні світу та обєднує майже 30 000 інженерів. В Україні GlobalLogic входить до трійки найбільших IT-компаній. Понад 6500 українських інженерів компанії створюють цифрові продукти у ключових індустріях – медицина, автомобільна промисловість, телеком, будівництво, медіа, фінанси, напівпровідники та інше. GlobalLogic відзначено як одну з найстійкіших компаній, найбільшого експортера України та одну з найбільших приватних компаній України згідно з рейтингами Forbes.  Також компанія є одним з найкращих роботодавців згідно з дослідженням Ernst&Young.

У 2023 команда GlobalLogic розробила перше в Україні SDV (Software-Defined Vehicle) рішення, готове до впровадження. GlobalLogic SDV Cloud Framework вже отримало визнання від лідерів галузі — проєкт був представлений на стенді Amazon AWS під час виставки CES 2024 у США.

SDV, або Software-Defined Vehicle — автомобіль, функціональні можливості якого будуть розширюватись завдяки оновленням програмного забезпечення. Це потрібно для постійного покращення користувацького досвіду водіїв. Технологія SDV визначатиме майбутнє автомобільної індустрії в найближчі 5-10 років: це підтверджують і аналітичні центри, і великі автовиробники. За прогнозами, ринок постачальників SDV рішень зросте вдвічі, а програмне забезпечення стане ключовим фактором у конкурентній боротьбі на автомобільному ринку.

«Завдяки нашому рішенню і новому підходу до розробки, готовий автомобіль швидше з’являтиметься у кінцевого користувача. Це стає можливим через скорочення ресурсів і часу, необхідних для розробки та тестування програмного забезпечення», — говорить Сергій Найда, молодший віцепрезидент з інжинірингу у GlobalLogic Ukraine.

Завдяки тому, що тестування і розробка функцій відбувається у “хмарі”, рішення дозволяє скоротити вартість впровадження ПЗ на 30%, та прискорити швидкість цього процесу на 60%. Для виробників авто це рішення дозволяє простіше оновлювати ПЗ авто та персоналізувати функціонал завдяки алгоритмам ШІ. 

«Робота над SDV-рішенням вже створила нові місця на проєктах для українських інженерів. Разом з тим, з нашою розробкою Україна приєдналася до глобальних тенденцій і стала важливим гравцем на цьому ринку», — коментує Олександр Сивашенко, старший менеджер у GlobalLogic Ukraine.

_____

Про GlobalLogic

GlobalLogic, частина групи Hitachi, – глобальна IT-компанія з головним офісом у Кремнієвій долині. Присутня у 21 країні світу та об’єднує майже 30 000 інженерів.

В Україні GlobalLogic входить до трійки найбільших IT-компаній. Понад 6500 українських інженерів компанії створюють цифрові продукти у ключових індустріях – медицина, автомобільна промисловість, телеком, будівництво, медіа, фінанси, напівпровідники та інше.

GlobalLogic відзначено як одну з найстійкіших компаній, найбільшого експортера України та одну з найбільших приватних компаній України згідно з рейтингами Forbes. 

Також компанія є одним з найкращих роботодавців згідно з дослідженням Ernst&Young.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: