fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Українське жіноче лідерство — це потужний інструмент для економіки та відбудови країни», — Наталія Савчук на конференції «Вільна»

30/ 05/ 2024
  UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримав проведення конференції «Вільна», яку організувало медіа Forbes Ukraine. Захід зібрав сотні амбітних жінок: підприємниць, волонтерок, керівниць та представниць різних галузей економіки, що свідчить про багатогранність жіночого лідерства. У наш час жіноче лідерство набирає обертів та стає нормою. Це важливо, оскільки гендерна рівність у бізнес-середовищі створює баланс у прийнятті рішень, адже чоловіки та жінки мають різний досвід, що сприяє гнучкості організації, швидшій адаптації до викликів, сталому розвитку та зростанню. «Сьогодні ми бачимо, як продовжує формуватися нове українське жіноче лідерство: захисниці, волонтерки, підприємниці, очільниці компаній, які беруть спільну з чоловіком справу у свої руки, піклуються про працівників та свою родину чи боронять країну. І я вірю, що це основа майбутньої розбудови України. Ми бачимо запит жінок на розвиток, опанування нових моделей поведінки та ролей у суспільстві. Ще у 2019 році ми створили програму підтримки жінок у бізнесі «Women in Business», мета якої – дати знання молодим та сміливим підприємицям, як розпочати свою справу, а досвідченим – як її масштабувати», - прокоментувала Наталія САВЧУК, головна операційна директорка UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Програма банку «Women in Business» спрямована на підтримку жінок у бізнесі, надаючи знання молодим підприємницям про початок власної справи та досвідченим — про масштабування та виведення бізнесу на новий рівень. Щорічні безкоштовні семінари збирають експертів, які діляться знаннями про розробку стратегії, маркетинг, побудову команди, оподаткування та освоєння нових ринків. Програма «Плануй і втілюй» для підприємниць має безкоштовне обслуговування рахунків до року, якісне фінансове обслуговування, послуги персонального менеджера, доступ до сучасного інтернет-банкінгу та експертизу світового рівня. UKRSIBBANK продовжує підтримувати важливі події в країні для розвитку жіночого підприємництва, впроваджуючи інноваційні програми та партнерства, щоби сприяти сталому розвитку економіки та відбудові України.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримав проведення конференції «Вільна», яку організувало медіа Forbes Ukraine. Захід зібрав сотні амбітних жінок: підприємниць, волонтерок, керівниць та представниць різних галузей економіки, що свідчить про багатогранність жіночого лідерства.

У наш час жіноче лідерство набирає обертів та стає нормою. Це важливо, оскільки гендерна рівність у бізнес-середовищі створює баланс у прийнятті рішень, адже чоловіки та жінки мають різний досвід, що сприяє гнучкості організації, швидшій адаптації до викликів, сталому розвитку та зростанню.

«Сьогодні ми бачимо, як продовжує формуватися нове українське жіноче лідерство: захисниці, волонтерки, підприємниці, очільниці компаній, які беруть спільну з чоловіком справу у свої руки, піклуються про працівників та свою родину чи боронять країну. І я вірю, що це основа майбутньої розбудови України. Ми бачимо запит жінок на розвиток, опанування нових моделей поведінки та ролей у суспільстві. Ще у 2019 році ми створили програму підтримки жінок у бізнесі «Women in Business», мета якої – дати знання молодим та сміливим підприємицям, як розпочати свою справу, а досвідченим – як її масштабувати», – прокоментувала Наталія САВЧУК, головна операційна директорка UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Програма банку «Women in Business» спрямована на підтримку жінок у бізнесі, надаючи знання молодим підприємницям про початок власної справи та досвідченим — про масштабування та виведення бізнесу на новий рівень. Щорічні безкоштовні семінари збирають експертів, які діляться знаннями про розробку стратегії, маркетинг, побудову команди, оподаткування та освоєння нових ринків. Програма «Плануй і втілюй» для підприємниць має безкоштовне обслуговування рахунків до року, якісне фінансове обслуговування, послуги персонального менеджера, доступ до сучасного інтернет-банкінгу та експертизу світового рівня.

UKRSIBBANK продовжує підтримувати важливі події в країні для розвитку жіночого підприємництва, впроваджуючи інноваційні програми та партнерства, щоби сприяти сталому розвитку економіки та відбудові України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: