fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Українське законодавство про пестициди і агрохімікати буде комплексно переглянуте

04/ 03/ 2024
  Бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації позитивно сприймає підтримку Урядом проєкту Закону «Про засоби захисту рослин і добривні засоби», який має гармонізувати українське законодавство з відповідними нормами ЄС в частині допуску до ринку засобів захисту рослин (ЗЗР), їхніх діючих речовин і коформулянтів, а також добрив. Це перший за майже 30 років комплексний перегляд галузевого законодавства у сфері добрив та ЗЗР, метою якого є осучаснення методів контролю за обігом ЗЗР та добрив в Україні, покращення простежуваності, зменшення ризиків для довкілля та наближення українського регулювання до європейського. 4 березня законопроєкт був зареєстрований у Верховній Раді України під номером №11062.  Бізнес підтримує ідею належної та поступової адаптації законодавства ЄС у сфері ЗЗР та добрив з урахування реалій українського сільського господарства та дякує Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України за фаховість та продуктивну співпрацю. У той же час, експерти Агрохімічного комітету Асоціації готові долучитися до опрацювання тексту законопроєкту на етапі його розгляду Верховною Радою України. Сподіваємося, що результатом спільної роботи стане якісно нове агрохімічне законодавство.

Бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації позитивно сприймає підтримку Урядом проєкту Закону «Про засоби захисту рослин і добривні засоби», який має гармонізувати українське законодавство з відповідними нормами ЄС в частині допуску до ринку засобів захисту рослин (ЗЗР), їхніх діючих речовин і коформулянтів, а також добрив.

Це перший за майже 30 років комплексний перегляд галузевого законодавства у сфері добрив та ЗЗР, метою якого є осучаснення методів контролю за обігом ЗЗР та добрив в Україні, покращення простежуваності, зменшення ризиків для довкілля та наближення українського регулювання до європейського. 4 березня законопроєкт був зареєстрований у Верховній Раді України під номером №11062. 

Бізнес підтримує ідею належної та поступової адаптації законодавства ЄС у сфері ЗЗР та добрив з урахування реалій українського сільського господарства та дякує Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України за фаховість та продуктивну співпрацю. У той же час, експерти Агрохімічного комітету Асоціації готові долучитися до опрацювання тексту законопроєкту на етапі його розгляду Верховною Радою України. Сподіваємося, що результатом спільної роботи стане якісно нове агрохімічне законодавство.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: