fbpx

Українська мережа Premier відкрила готель в Європі

14/ 11/ 2019
    Перший український готель під брендом Premier зявиться в угорському Мішкольці. Чотиризірковий Premier Hotel Miskolc розташовано в торгівельно-офісному центрі Macropolis, який займає цілий квартал в центральній частині міста, де розташовані офіси великих європейських компаній і виробників, магазини, апартаменти. Готель став першим міжнародним проектом мережі Premier, яка сьогодні налічує 16 готелів в 12 туристичних напрямках України. Гостям та діловим партнерам готелю будуть доступні всі сервіси мережі Premier, які надаються в українських готелях. Готель прийме перших відвідувачів вже в лютому 2020 року, для розміщення буде доступно 27 номерів загальною місткістю до 50 гостей, конференц-зал на 70 осіб, окремий паркінг. До середини року планується запуск ще 20 Апарт-номерів та розширення конференц можливостей. Особливістю готелю стане система доступу в номер: відкрити і закрити номер, управляти електроприладами буде можливо за допомогою мобільного додатку через смартфон. Зону ресепшн було обєднано з баром, що зробить час реєстрації та очікування номера більш комфортним. Формат готелю і локація підходить як для ділового, так і для туристичного відпочинку. Мішкольц розташовано у 185 км від Будапешту та у 157 км від Ужгорода. Знамениті печерні термальні купальні Мішкольц-Тапольца відкриті цілий рік і знаходяться в 10 хвилинах їзди від готелю, до виноградників регіону Токай 40 км, саме тут виробляється знамените на весь світ токайське вино. Токай включено до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і вважається популярним туристичним пунктом призначення. Знайомство з пивною культурою угорців можна почати у безпосередній близькості з готелем - на території комплексу працює концептуальний ресторан ZIP з власною крафтового пивоварнею. У новому році в місті планується завершення будівництва одного з найбільших аквапарків в Європі. Не багато українських готельних мереж працюють на європейському ринку. Для мережі Premier відкриття готелю в Угорщині означає визнання якості українського туристичного продукту на міжнародному ринку. Це наш перший закордонний проект, з якого мережа планує освоєння в найближчі кілька років нових туристичних напрямків поза Україною, - зазначає Олег Болотов, генеральний директор мережі. Мережа готелів Premier - це 17 готелів, понад 2100 номерів, 12 туристичних напрямків в Україні та перший європейський готель у Мішкольц. Мішкольц - третє за значимістю місто Угорщини, з економікою, що активно розвивається, яке знаходиться на північному сході країни. Основні визначні памятки міста розташовано в затишному історичному центрі, витриманому в стилі бароко. Місто обєднує в собі сучасний індустріальний центр та велику кількість історичних памяток. Прес-служба мережі готелів Premier Олена Цитович, +38 067 716 11 93 otsytovych@phnr.com www.phnr.com
01/

 

Перший український готель під брендом Premier з’явиться в угорському Мішкольці.

Чотиризірковий Premier Hotel Miskolc розташовано в торгівельно-офісному центрі Macropolis, який займає цілий квартал в центральній частині міста, де розташовані офіси великих європейських компаній і виробників, магазини, апартаменти.

Готель став першим міжнародним проектом мережі Premier, яка сьогодні налічує 16 готелів в 12 туристичних напрямках України. Гостям та діловим партнерам готелю будуть доступні всі сервіси мережі Premier, які надаються в українських готелях.

Готель прийме перших відвідувачів вже в лютому 2020 року, для розміщення буде доступно 27 номерів загальною місткістю до 50 гостей, конференц-зал на 70 осіб, окремий паркінг. До середини року планується запуск ще 20 Апарт-номерів та розширення конференц можливостей. Особливістю готелю стане система доступу в номер: відкрити і закрити номер, управляти електроприладами буде можливо за допомогою мобільного додатку через смартфон. Зону ресепшн було об’єднано з баром, що зробить час реєстрації та очікування номера більш комфортним.

Формат готелю і локація підходить як для ділового, так і для туристичного відпочинку. Мішкольц розташовано у 185 км від Будапешту та у 157 км від Ужгорода. Знамениті печерні термальні купальні Мішкольц-Тапольца відкриті цілий рік і знаходяться в 10 хвилинах їзди від готелю, до виноградників регіону Токай 40 км, саме тут виробляється знамените на весь світ токайське вино. Токай включено до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і вважається популярним туристичним пунктом призначення. Знайомство з пивною культурою угорців можна почати у безпосередній близькості з готелем – на території комплексу працює концептуальний ресторан ZIP з власною крафтового пивоварнею. У новому році в місті планується завершення будівництва одного з найбільших аквапарків в Європі.

“Не багато українських готельних мереж працюють на європейському ринку. Для мережі Premier відкриття готелю в Угорщині означає визнання якості українського туристичного продукту на міжнародному ринку. Це наш перший закордонний проект, з якого мережа планує освоєння в найближчі кілька років нових туристичних напрямків поза Україною”, – зазначає Олег Болотов, генеральний директор мережі.

Мережа готелів Premier – це 17 готелів, понад 2100 номерів, 12 туристичних напрямків в Україні та перший європейський готель у Мішкольц.

Мішкольц – третє за значимістю місто Угорщини, з економікою, що активно розвивається, яке знаходиться на північному сході країни. Основні визначні пам’ятки міста розташовано в затишному історичному центрі, витриманому в стилі бароко. Місто об’єднує в собі сучасний індустріальний центр та велику кількість історичних пам’яток.

Прес-служба мережі готелів Premier

Олена Цитович, +38 067 716 11 93

otsytovych@phnr.com

www.phnr.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: