fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Україні передано обладнання для фіксації військових злочинів на суму на 4 000 000 доларів

13/ 04/ 2022
  Benish GPS, один з лідерів ринку IoT технологій, спільно з Axon, американською  компанією, що займається виробництвом високотехнологічного обладнання для сфери безпеки передали Міністерству внутрішніх справ України спецобладнання (нагрудні відеореєстратори) загальною вартістю 4 млн доларів. Обладнання дасть змогу українським правоохоронцям ефективно збирати і оцифровувати докази воєнних злочинів. Обладнання, яке отримало МВС, вважається одними з найкращих зразків у своїй галузі. Його будуть використовувати слідчі та криміналісти для фіксації наслідків воєнних злочинів, а дані передаватимуться в єдиний архів історичної пам’яті про агресію Росії проти України. AXON та Benish GPS закликають міжнародні компанії доєднатися до допомоги Україні у цей непростий час.

Benish GPS, один з лідерів ринку IoT технологій, спільно з Axon, американською  компанією, що займається виробництвом високотехнологічного обладнання для сфери безпеки передали Міністерству внутрішніх справ України спецобладнання (нагрудні відеореєстратори) загальною вартістю 4 млн доларів.

Обладнання дасть змогу українським правоохоронцям ефективно збирати і оцифровувати докази воєнних злочинів.

Обладнання, яке отримало МВС, вважається одними з найкращих зразків у своїй галузі. Його будуть використовувати слідчі та криміналісти для фіксації наслідків воєнних злочинів, а дані передаватимуться в єдиний архів історичної пам’яті про агресію Росії проти України.

AXON та Benish GPS закликають міжнародні компанії доєднатися до допомоги Україні у цей непростий час.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: