fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Україна завершила спеціальне розслідування щодо імпорту полімерних матеріалів

25/ 11/ 2020
  Астерс консультувала глобального виробника хімічної продукції, великих міжнародних та українських трейдерів та провідного українського промислового споживача у ході спеціального розслідування щодо імпорту в Україну полімерних матеріалів. У підсумковому рішенні за результатами розслідування був суттєво скорочений перелік товарів, щодо яких запроваджується спеціальне мито, а остаточний розмір спеціального мита було знижено до 12,4% (ставка попереднього мита становила 18%). Над проектом працювали юристи Звенислава Опейда, Тетяна Бебік та Єлизавета Герасимчук під керівництвом партнера Олексія Пустовіта.  *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс консультувала глобального виробника хімічної продукції, великих міжнародних та українських трейдерів та провідного українського промислового споживача у ході спеціального розслідування щодо імпорту в Україну полімерних матеріалів.

У підсумковому рішенні за результатами розслідування був суттєво скорочений перелік товарів, щодо яких запроваджується спеціальне мито, а остаточний розмір спеціального мита було знижено до 12,4% (ставка попереднього мита становила 18%).

Над проектом працювали юристи Звенислава Опейда, Тетяна Бебік та Єлизавета Герасимчук під керівництвом партнера Олексія Пустовіта

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: