fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Україна відкрита для інвестицій в державні облігації, номіновані в гривні

31/ 05/ 2019
  До сьогодні доступ іноземних інвесторів до місцевих державних облігацій в Україні був можливий, але передбачав обтяжливі юридичні та адміністративні формальності. У той же час ця обставина контрастувала з доступом іноземних інвесторів до державних європейських облігацій в Україні, які є в обігу на міжнародних ринках капіталів поза межами України. 27 травня 2019 року компанія Clearstream Banking S.A. відкрила рахунок у цінних паперах у Національному банку України, діючи як центральний депозитарій цінних паперів для державних і муніципальних цінних паперів в Україні, в тому числі державних облігацій за внутрішніми та зовнішніми позиками, ВВП-варантів та муніципальних облігацій. Клієнти Clearstream в усьому світі отримають перевагу від більш простого та легкого доступу до державних облігацій в Україні, номінованих у гривні, а українська економіка матиме вигоду від доступу до більшої бази інвесторів, нових джерел фінансування державного бюджету зі зменшенням витрат та без валютних ризиків. Проведення розрахунків за державними облігаціями в Україні, номінованими в гривні, буде можливим через міжнародний центральний депозитарій цінних паперів (ICSD), зекономивши, таким чином, іноземним інвесторам операційні та часові витрати. Clearstream призначила АТ “Сітібанк” керуючим рахунком щодо свого рахунку у цінних паперах в Національному банку України. Якщо ви хочете дізнатись більше про тему, яка розглядається в цій публікації, або про наші послуги, звертайтеся, будь ласка, до Олексія Сошенка [email protected] або Олени Полякової [email protected].

До сьогодні доступ іноземних інвесторів до місцевих державних облігацій в Україні був можливий, але передбачав обтяжливі юридичні та адміністративні формальності. У той же час ця обставина контрастувала з доступом іноземних інвесторів до державних європейських облігацій в Україні, які є в обігу на міжнародних ринках капіталів поза межами України.

27 травня 2019 року компанія Clearstream Banking S.A. відкрила рахунок у цінних паперах у Національному банку України, діючи як центральний депозитарій цінних паперів для державних і муніципальних цінних паперів в Україні, в тому числі державних облігацій за внутрішніми та зовнішніми позиками, ВВП-варантів та муніципальних облігацій. Клієнти Clearstream в усьому світі отримають перевагу від більш простого та легкого доступу до державних облігацій в Україні, номінованих у гривні, а українська економіка матиме вигоду від доступу до більшої бази інвесторів, нових джерел фінансування державного бюджету зі зменшенням витрат та без валютних ризиків. Проведення розрахунків за державними облігаціями в Україні, номінованими в гривні, буде можливим через міжнародний центральний депозитарій цінних паперів (ICSD), зекономивши, таким чином, іноземним інвесторам операційні та часові витрати. Clearstream призначила АТ “Сітібанк” керуючим рахунком щодо свого рахунку у цінних паперах в Національному банку України.

Якщо ви хочете дізнатись більше про тему, яка розглядається в цій публікації, або про наші послуги, звертайтеся, будь ласка, до Олексія Сошенка [email protected] або Олени Полякової [email protected].

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: