fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Україна в контексті глобальних геополітичних змін

11/ 07/ 2024
  Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на онлайн-зустріч, присвячену обговоренню ключових геополітичних змін, результатів виборів у впливових країнах та їх безпосередній вплив на Україну, яка відбудеться 16 липня (ВТ) о 18:00 за київським часом. Реєстрація на подію Під час зустрічі ми плануємо обговорити: Геополітичні тренди: Як змінюється світова політична арена та які нові виклики й можливості це створює для України? Вибори та їх наслідки: Які політичні рішення ключових країн можуть вплинути на підтримку України та її відновлення? Україна на світовій арені: Які стратегії та ініціативи необхідні для зміцнення позиції України у глобальному контексті? Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на онлайн-зустріч, присвячену обговоренню ключових геополітичних змін, результатів виборів у впливових країнах та їх безпосередній вплив на Україну, яка відбудеться 16 липня (ВТ) о 18:00 за київським часом.

Реєстрація на подію

Під час зустрічі ми плануємо обговорити:

  • Геополітичні тренди: Як змінюється світова політична арена та які нові виклики й можливості це створює для України?
  • Вибори та їх наслідки: Які політичні рішення ключових країн можуть вплинути на підтримку України та її відновлення?
  • Україна на світовій арені: Які стратегії та ініціативи необхідні для зміцнення позиції України у глобальному контексті?

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: