fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

UCloud отримав статус Veeam Gold partner

08/ 12/ 2021
  Листопад приніс компанії UCloud чергові здобутки – підвищення статусу  Veeam до золотого партнера. UCloud входить в групу компаній Fiberax (британський телеком оператор, що має власні канали звязку в Європі) та ВОЛЗ. UCloud є офіційним представником Fiberax в Україні. Таким чином, UCloud - єдиний український хмарний оператор, що має статус Global Gold Partner. «Підвищення статусу партнерства для UCloud  - це доказ довіри до компанії з боку світового лідера з бекапування. Підвищення статусу – це кропітка робота.  Для отримання Gold статусу необхідно виконати обсяг продажів – 10 000 поінтів за програмою Veeam Reseller Agreement (VRA). Співробітники UCloud   пройшли сертифікацію Veeam. Статус спеціаліста VMTSP отримали 4 співробітники, статус VMCE – 1 співробітник» - коментує Данило Бєлов, директор з розвитку бізнесу UCloud. Наразі в портфелі послуг UCloud&Veeam є готові рішення: Veeam Cloud Connect - це зручний і безпечний спосіб післяаварійного відновлення даних, який дозволяє відправляти резервні копії та репліки з декількох джерел до єдиного центру обробки даних постачальника послуг. Veeam Cloud Replication – рішення, що покликане допомогти в побудові відмовостійкої інфраструктури та збереженні даних. Сервіси побудовані таким чином, щоб забезпечити безпечне розгортання аварійного майданчика та інтеграцію з інтерфейсами та робочими процесами. Veeam Backup Office365 - знижує ризик втрати даних та доступу до OutLook, SharePoint, OneDrive, Microsoft Teams та гарантує їх доступність та захист завдяки програмному комплексу від Veeam. UCloud hosted VMs за підтримки Veeam – це рішення для протекції збоїв в резервуванні та зберіганні копій даних. Резервування даних відбувається за «золотим» правилом «3-2-1». UCloud managed BaaS/DRaaS - поєднання кращих світових практик з резервування та аварійного відновлення даних, що налаштовуються командою UCloud за допомогою сервісів Veeam. В здобутках компанії також є сертифікати партнерства з Microsoft, VMware, Cisco, Бітрікс та багатьма іншими. Також  UCloud отримав в 2019 році сертифікат ISO 27001, що підтверджує інформаційну безпеку провайдера. Партнерські програми зі світовими лідерами галузей дозволяють реалізовувати проекти не шаблонно та з індивідуальним підходом до цілей та потреб клієнта задля досягнення найбільшої ефективності.

Листопад приніс компанії UCloud чергові здобутки – підвищення статусу  Veeam до золотого партнера.

UCloud входить в групу компаній Fiberax (британський телеком оператор, що має власні канали зв’язку в Європі) та ВОЛЗ. UCloud є офіційним представником Fiberax в Україні. Таким чином, UCloud – єдиний український хмарний оператор, що має статус Global Gold Partner.

«Підвищення статусу партнерства для UCloud  – це доказ довіри до компанії з боку світового лідера з бекапування. Підвищення статусу – це кропітка робота.  Для отримання Gold статусу необхідно виконати обсяг продажів – 10 000 поінтів за програмою Veeam Reseller Agreement (VRA). Співробітники UCloud   пройшли сертифікацію Veeam. Статус спеціаліста VMTSP отримали 4 співробітники, статус VMCE – 1 співробітник» – коментує Данило Бєлов, директор з розвитку бізнесу UCloud.

Наразі в портфелі послуг UCloud&Veeam є готові рішення:

  • Veeam Cloud Connect – це зручний і безпечний спосіб післяаварійного відновлення даних, який дозволяє відправляти резервні копії та репліки з декількох джерел до єдиного центру обробки даних постачальника послуг.
  • Veeam Cloud Replication – рішення, що покликане допомогти в побудові відмовостійкої інфраструктури та збереженні даних. Сервіси побудовані таким чином, щоб забезпечити безпечне розгортання аварійного майданчика та інтеграцію з інтерфейсами та робочими процесами.
  • Veeam Backup Office365 – знижує ризик втрати даних та доступу до OutLook, SharePoint, OneDrive, Microsoft Teams та гарантує їх доступність та захист завдяки програмному комплексу від Veeam.
  • UCloud hosted VMs за підтримки Veeam – це рішення для протекції збоїв в резервуванні та зберіганні копій даних. Резервування даних відбувається за «золотим» правилом «3-2-1».
  • UCloud managed BaaS/DRaaS – поєднання кращих світових практик з резервування та аварійного відновлення даних, що налаштовуються командою UCloud за допомогою сервісів Veeam.

В здобутках компанії також є сертифікати партнерства з Microsoft, VMware, Cisco, Бітрікс та багатьма іншими. Також  UCloud отримав в 2019 році сертифікат ISO 27001, що підтверджує інформаційну безпеку провайдера.

Партнерські програми зі світовими лідерами галузей дозволяють реалізовувати проекти не шаблонно та з індивідуальним підходом до цілей та потреб клієнта задля досягнення найбільшої ефективності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: