fbpx

Участь у міжнародній виставці Rail Expo UA

23/ 10/ 2020
  21 жовтня, під час міжнародної виставки Rail Expo UA менеджер Комітету з логістики презентувала думку бізнесу щодо перших підсумків реалізації пілотного проєкту з приватної тяги та очікування щодо результатів проєкту. Впровадження приватної тяги на залізниці допоможе відкрити ринок залізничних перевезень з прозорими та рівними умовами, здоровою конкуренцією для бізнесу та якісними послугами для пасажирів. Бізнес очікує, що головним надбанням цього пілоту стане отримання цінного досвіду, практичних напрацювань і статистичних даних, необхідних для подальшого формування нормативного і технологічного регуляторного поля залізничних перевезень, побудови ефективної моделі взаємодії субєктів ринку перевезень.

21 жовтня, під час міжнародної виставки Rail Expo UA менеджер Комітету з логістики презентувала думку бізнесу щодо перших підсумків реалізації пілотного проєкту з приватної тяги та очікування щодо результатів проєкту.

Впровадження приватної тяги на залізниці допоможе відкрити ринок залізничних перевезень з прозорими та рівними умовами, здоровою конкуренцією для бізнесу та якісними послугами для пасажирів.

Бізнес очікує, що головним надбанням цього пілоту стане отримання цінного досвіду, практичних напрацювань і статистичних даних, необхідних для подальшого формування нормативного і технологічного регуляторного поля залізничних перевезень, побудови ефективної моделі взаємодії суб’єктів ринку перевезень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: