fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Участь у форумі “Економічне відновлення та розвиток Харківської області в умовах війни”

12/ 04/ 2024
    Голова Координаційної ради Харківського офісу Європейської Бізнес Асоціації Ігор Балака та координатор  Офісу Наталія Редько минулого тижня взяли участь у форумі Економічне відновлення та розвиток Харківської області в умовах війни, організованому Асоціацією приватних роботодавців за підтримки USAID. Основна мета заходу - показати, що бізнес у Харкові та області продовжує працювати, не зважаючи на складну ситуацію, та привернути увагу органів влади як на місцевому, так й на найвищому рівні до  поточних проблем підприємців й знайти шляхи відновлення економіки регіону, який є форпостом безпеки для всієї України. Головний підсумок, з яким одностайно погодились експерти та учасники форуму, – Харків потрібно відновлювати не після перемоги, а вже сьогодні - заради неї, а також активно створювати стратегічне підґрунтя для післявоєнного розвитку. Вдячні організаторам за ініціативу та запрошення! Матеріали форуму, грантові програми,  які є цінним джерелом інформації та стимулом до подальших дій: Відео запис: https://www.youtube.com/watch?v=gbzMmoxPkeo
01/

 

Голова Координаційної ради Харківського офісу Європейської Бізнес Асоціації Ігор Балака та координатор  Офісу Наталія Редько минулого тижня взяли участь у форумі “Економічне відновлення та розвиток Харківської області в умовах війни”, організованому Асоціацією приватних роботодавців за підтримки USAID.

Основна мета заходу – показати, що бізнес у Харкові та області продовжує працювати, не зважаючи на складну ситуацію, та привернути увагу органів влади як на місцевому, так й на найвищому рівні до  поточних проблем підприємців й знайти шляхи відновлення економіки регіону, який є форпостом безпеки для всієї України.

Головний підсумок, з яким одностайно погодились експерти та учасники форуму, – Харків потрібно відновлювати не після перемоги, а вже сьогодні – заради неї, а також активно створювати стратегічне підґрунтя для післявоєнного розвитку.

Вдячні організаторам за ініціативу та запрошення!

Матеріали форуму, грантові програми,  які є цінним джерелом інформації та стимулом до подальших дій:

Відео запис:

Презентації та документи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: