fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Участь компанії «ВГП» у міжнародній виставці PLMA 2019 в Амстердамі

16/ 05/ 2019
  ПрАТ «ВГП» вже в п’ятий раз буде брати участь у міжнародній виставці, присвяченій товарам під власними торговими марками, PLMA, що проходить 21-22 травня 2019р. у м. Амстердам. Для нашої компанії участь у виставці – це чудова можливість продемонструвати наші товари європейським покупцям, провести багато плідних зустрічей з міжнародними мережами та розповісти про наші можливості виробництва. 5 років тому, вперше прийнявши участь у виставці, ми побачили, що продукція українських компаній користується попитом на європейському ринку. Ми повернулись з виставки з великими досягненнями і на сьогодні ми пишаємось тим, що експортуємо наші товари у 23 країни, серед яких 14 - це країни, члени ЄС. Також хотілось би зазначити, що з особливою гордістю ми відмічаємо, що з кожним роком збільшується кількість українських компаній серед експонентів виставки, кількість українських мереж серед відвідувачів. І ми пишаємось тим, що наші українські товари користуються попитом на міжнародній арені. Хочемо запросити Вас при нагоді відвідати наш стенд № 1736 Hall 11 21-22 травня у Амстердамі.

ПрАТ «ВГП» вже в п’ятий раз буде брати участь у міжнародній виставці, присвяченій товарам під власними торговими марками, PLMA, що проходить 21-22 травня 2019р. у м. Амстердам.

Для нашої компанії участь у виставці – це чудова можливість продемонструвати наші товари європейським покупцям, провести багато плідних зустрічей з міжнародними мережами та розповісти про наші можливості виробництва.

5 років тому, вперше прийнявши участь у виставці, ми побачили, що продукція українських компаній користується попитом на європейському ринку. Ми повернулись з виставки з великими досягненнями і на сьогодні ми пишаємось тим, що експортуємо наші товари у 23 країни, серед яких 14 – це країни, члени ЄС.

Також хотілось би зазначити, що з особливою гордістю ми відмічаємо, що з кожним роком збільшується кількість українських компаній серед експонентів виставки, кількість українських мереж серед відвідувачів. І ми пишаємось тим, що наші українські товари користуються попитом на міжнародній арені.

Хочемо запросити Вас при нагоді відвідати наш стенд № 1736 Hall 11 21-22 травня у Амстердамі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: