fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Учасники Комітету надрокористування ознайомились зі Стратегією ЄБРР в видобувній галузі на 2024-2028 роки

28/ 05/ 2024
  20 травня Комітет надрокористування Європейської Бізнес Асоціації провели зустріч з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) для обговорення нової Стратегії банку в видобувній галузі на 2024-2028 роки і можливостей фінансування. Під час зустрічі представники ЄБРР поділились з учасниками Комітету інформацією про основні тренди, які впливають на формування попиту та пропозиції на корисні копалини. Серед іншого, найбільший вплив на галузь мають: декарбонізація, збільшення попиту на споживання, геополітичні чинники, недостатня кількість інвестицій, а також сталість довкілля. Згадані чинники були проаналізовані та закладені в основу оновленої стратегії ЄБРР, надаючи додатковий фокус потребі підтримки розвитку широкого спектру мінералів, особливо на ранніх етапах розвідки; подальшому просуванню декарбонізації та цифровізації сектора, а також створенню більш стійких ланцюгів постачання, диверсифікованої та кваліфікованої робочої сили. Для інформації, ЄБРР є ключовим інвестором у видобувній сфері країн, де провадиться його діяльність. Так, за 30 років діяльності, було підтримано інвестиціями 68 індивідуальних проектів на суму 2,7 мільярди Євро. Кошти, що виділяються ЄБРР на фінансування проектів, варіюються, як правило, у діапазоні від 10 до 250 млн євро та надаються у вигляді кредитів або інвестицій в акціонерний капітал. Серед інших видів фінансування, які пропонує банк є також гарантії для сприяння розвитку торгівлі. Щиро дякуємо представникам ЄБРР – Ірині Цегельник, провiдному банкiру відділу банківських послуг природних ресурсів, Філіпу Продановичу, асоційованому портфельному менеджеру відділу банківських послуг природних ресурсів, Джеймсу Лі-Коксу, керівнику сектору видобувної промисловості та малого та середнього бізнесу відділу екології та соціальної сфери та Марку Моунде, асоційованому директору, гірничому інженеру відділу банківських послуг природних ресурсів – за зустріч і сподіваємось на подальшу співпрацю!

20 травня Комітет надрокористування Європейської Бізнес Асоціації провели зустріч з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) для обговорення нової Стратегії банку в видобувній галузі на 2024-2028 роки і можливостей фінансування.

Під час зустрічі представники ЄБРР поділились з учасниками Комітету інформацією про основні тренди, які впливають на формування попиту та пропозиції на корисні копалини. Серед іншого, найбільший вплив на галузь мають: декарбонізація, збільшення попиту на споживання, геополітичні чинники, недостатня кількість інвестицій, а також сталість довкілля.

Згадані чинники були проаналізовані та закладені в основу оновленої стратегії ЄБРР, надаючи додатковий фокус потребі підтримки розвитку широкого спектру мінералів, особливо на ранніх етапах розвідки; подальшому просуванню декарбонізації та цифровізації сектора, а також створенню більш стійких ланцюгів постачання, диверсифікованої та кваліфікованої робочої сили.

Для інформації, ЄБРР є ключовим інвестором у видобувній сфері країн, де провадиться його діяльність. Так, за 30 років діяльності, було підтримано інвестиціями 68 індивідуальних проектів на суму 2,7 мільярди Євро. Кошти, що виділяються ЄБРР на фінансування проектів, варіюються, як правило, у діапазоні від 10 до 250 млн євро та надаються у вигляді кредитів або інвестицій в акціонерний капітал. Серед інших видів фінансування, які пропонує банк є також гарантії для сприяння розвитку торгівлі.

Щиро дякуємо представникам ЄБРР – Ірині Цегельник, провiдному банкiру відділу банківських послуг природних ресурсів, Філіпу Продановичу, асоційованому портфельному менеджеру відділу банківських послуг природних ресурсів, Джеймсу Лі-Коксу, керівнику сектору видобувної промисловості та малого та середнього бізнесу відділу екології та соціальної сфери та Марку Моунде, асоційованому директору, гірничому інженеру відділу банківських послуг природних ресурсів – за зустріч і сподіваємось на подальшу співпрацю!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: