fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Учасники аграрного ринку закликають Парламент включити до порядку денного та ухвалити законопроєкт №2289

12/ 04/ 2021
  Учасники аграрного ринку, об’єднані Європейською Бізнес Асоціацією, Американською торговельною палатою в Україні, Спілкою українських підприємців, Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу», ГС «Всеукраїнський аграрний форум», Українською зерновою асоціацією, Фітосанітарною Асоціацією України, ГС «Український контроль аграрного захисту», Асоціацією «Українське насіннєве товариство» та Насіннєвою асоціацією України, закликають Верховну Раду України включити до порядку денного та ухвалити законопроєкт №2289 щодо розблокування імпорту інноваційних засобів захисту рослин для державних випробувань в Україні. Ухвалення законопроєкту №2289 на найближчому засіданні ВРУ стане надзвичайно важливим та необхідним кроком, покликаним розблокувати наукові дослідження та державні випробування інноваційних ЗЗР. Запропоновані зміни дадуть можливість українським аграріям використовувати продукти нового покоління, тим самим підвищуючи конкурентоспроможність сільгосппродукції та надаючи можливість якомога раніше реагувати на новітні виклики в боротьбі зі шкідниками. Враховуючи надзвичайну важливість та нагальність ухвалення законопроєкту №2289, звертаємося до керівництва Верховної Ради України, голів депутатських фракцій та всіх народних депутатів із проханням сприяти якнайшвидшому включенню законопроєкту до порядку денного найближчого пленарного засідання Парламенту та підтримати його ухвалення в цілому.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Учасники аграрного ринку, об’єднані Європейською Бізнес Асоціацією, Американською торговельною палатою в Україні, Спілкою українських підприємців, Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу», ГС «Всеукраїнський аграрний форум», Українською зерновою асоціацією, Фітосанітарною Асоціацією України, ГС «Український контроль аграрного захисту», Асоціацією «Українське насіннєве товариство» та Насіннєвою асоціацією України, закликають Верховну Раду України включити до порядку денного та ухвалити законопроєкт №2289 щодо розблокування імпорту інноваційних засобів захисту рослин для державних випробувань в Україні.

Ухвалення законопроєкту №2289 на найближчому засіданні ВРУ стане надзвичайно важливим та необхідним кроком, покликаним розблокувати наукові дослідження та державні випробування інноваційних ЗЗР. Запропоновані зміни дадуть можливість українським аграріям використовувати продукти нового покоління, тим самим підвищуючи конкурентоспроможність сільгосппродукції та надаючи можливість якомога раніше реагувати на новітні виклики в боротьбі зі шкідниками.

Враховуючи надзвичайну важливість та нагальність ухвалення законопроєкту №2289, звертаємося до керівництва Верховної Ради України, голів депутатських фракцій та всіх народних депутатів із проханням сприяти якнайшвидшому включенню законопроєкту до порядку денного найближчого пленарного засідання Парламенту та підтримати його ухвалення в цілому.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: