fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Uber та Всесвітня продовольча програма ООН об’єдналися для доставки їжі в Україну

14/ 06/ 2022
  Компанія Uber передала WFP спеціальну версію свого додатку Uber Direct, щоб допомогти доставити тонни товарів першої необхідності по Україні. Оскільки для великих транспортних засобів проблематично досягати забудованих міських територій, співпраця з Uber дозволяє Всесвітній продовольчій програмі краще координувати парк менших транспортних засобів, які доставляють предмети першої необхідності зі складів людям, що потребують допомоги в густонаселених районах України. У межах співпраці WFP вже доставила харчові продукти зі свого складу в Дніпрі в інші частини міста. Подальші постачання також відбуватимуться в інших частинах країни, зокрема у Львові, Вінниці, Києві та Чернівцях.  Генеральний директор Uber Дару Хосровшахі заявив, що компанія «рада співпрацювати з ООН, щоб допомогти більш ефективно розподіляти екстрену продовольчу допомогу по Україні, надаючи безкоштовний доступ до спеціалізованої версії платформи Uber». Більше деталей в прес-релізі WFP.

Компанія Uber передала WFP спеціальну версію свого додатку Uber Direct, щоб допомогти доставити тонни товарів першої необхідності по Україні.

Оскільки для великих транспортних засобів проблематично досягати забудованих міських територій, співпраця з Uber дозволяє Всесвітній продовольчій програмі краще координувати парк менших транспортних засобів, які доставляють предмети першої необхідності зі складів людям, що потребують допомоги в густонаселених районах України.

У межах співпраці WFP вже доставила харчові продукти зі свого складу в Дніпрі в інші частини міста. Подальші постачання також відбуватимуться в інших частинах країни, зокрема у Львові, Вінниці, Києві та Чернівцях. 

Генеральний директор Uber Дару Хосровшахі заявив, що компанія «рада співпрацювати з ООН, щоб допомогти більш ефективно розподіляти екстрену продовольчу допомогу по Україні, надаючи безкоштовний доступ до спеціалізованої версії платформи Uber».

Більше деталей в прес-релізі WFP.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: