fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У Вишневому відкрилось відділення UKRSIBBANK

09/ 02/ 2024
  У Вишневому на Київщині відкрилось відділення UKRSIBBANK BNP Paribas Group, яке розраховане на обслуговування широкого спектру клієнтів. Зокрема, серед клієнтів, які отримають доступ до високоякісних банківських послуг від UKRSIBBANK, фізичні особи, представники малого та середнього бізнесу, корпоративні клієнти та преміум клієнти. Відділення розташоване у центрі міста на вул. Лесі Українки 62-Б, та працює в будні дні з 9:00 до 17:00. «Наша місія – бути ближче до наших клієнтів, де вони живуть і працюють, тому ми робимо банківські операції зручними та доступними, поєднуємо ефективну мережу відділень разом із сучасними дистанційними цифровими послугами. Ми продовжуємо підтримувати клієнтів і партнерів, розширювати можливості бізнесу та робити внесок у економічну стійкість України», - поділився Лоран ДЮПУШ, Голова Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group. «Готуючись до відкриття відділення, ми продумали все до деталей для комфорту та зручності наших клієнтів. Ми подбали про забезпечення безперервності роботи: два канали зв’язку, Starlink та генератор, а ще про відповідність сучасним нормам інклюзивності: спеціальний ліфт для людей з інвалідністю та маломобільних людей, відсутність порожків та занижені столи, а на вході є спеціальне тактильне і жовте маркування - новий стандарт для людей з інвалідністю. Тож продовжуємо інвестувати в Україну, підтримувати партнерів і клієнтів у їх планах на майбутнє!», - додав Андрій КАШПЕРУК, заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Нагадаємо, що це вже друге відділення, яке банк відкриває на Київщині з початку 2024 року. У січні банк відкрив відділення у Бучі.

У Вишневому на Київщині відкрилось відділення UKRSIBBANK BNP Paribas Group, яке розраховане на обслуговування широкого спектру клієнтів. Зокрема, серед клієнтів, які отримають доступ до високоякісних банківських послуг від UKRSIBBANK, фізичні особи, представники малого та середнього бізнесу, корпоративні клієнти та преміум клієнти.

Відділення розташоване у центрі міста на вул. Лесі Українки 62-Б, та працює в будні дні з 9:00 до 17:00.

«Наша місія – бути ближче до наших клієнтів, де вони живуть і працюють, тому ми робимо банківські операції зручними та доступними, поєднуємо ефективну мережу відділень разом із сучасними дистанційними цифровими послугами. Ми продовжуємо підтримувати клієнтів і партнерів, розширювати можливості бізнесу та робити внесок у економічну стійкість України», – поділився Лоран ДЮПУШ, Голова Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«Готуючись до відкриття відділення, ми продумали все до деталей для комфорту та зручності наших клієнтів. Ми подбали про забезпечення безперервності роботи: два канали зв’язку, Starlink та генератор, а ще про відповідність сучасним нормам інклюзивності: спеціальний ліфт для людей з інвалідністю та маломобільних людей, відсутність порожків та занижені столи, а на вході є спеціальне тактильне і жовте маркування – новий стандарт для людей з інвалідністю. Тож продовжуємо інвестувати в Україну, підтримувати партнерів і клієнтів у їх планах на майбутнє!», – додав Андрій КАШПЕРУК, заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Нагадаємо, що це вже друге відділення, яке банк відкриває на Київщині з початку 2024 року. У січні банк відкрив відділення у Бучі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: