fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У світ вийшов відео-маніфест компанії Glusco

10/ 05/ 2018
  «GLUSCO – найкраще, справжнє.» - такий основний лейт-мотив рекламного ролика, спільного креативного проекту команди GLUSCO і київської продакшн-студії 2332. Ролик вийшов емоційним і життєствердним, ретранслюючи цінності нового гравця на українському ринку – паливної мережі АЗК GLUSCO: «Ми тут аби створювати не просто місце або спосіб життя, а справжню реальність для вас. І в наших силах зробити її простішою, зрозумілішою, зручнішою і кращою». Режисером іміджевого ролику виступив відомий український митець кіно і реклами Олександр Стеколенко, в активі якого більше 500 робіт для вітчизняних і іноземних компаній. Зйомки проходили в Україні на оновленому АЗК GLUSCO, що знаходиться на Оболонському проспекті, 1-а. В декілька сцен – у Лісабоні, Португалія. Повну версію ролика GLUSCO можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/lHEwEXyQ2qw Детальніше про компанію на офіційному сайті: www.glusco.swiss

«GLUSCO – найкраще, справжнє.» – такий основний лейт-мотив рекламного ролика, спільного креативного проекту команди GLUSCO і київської продакшн-студії 2332.

Ролик вийшов емоційним і життєствердним, ретранслюючи цінності нового гравця на українському ринку – паливної мережі АЗК GLUSCO: «Ми тут аби створювати не просто місце або спосіб життя, а справжню реальність для вас. І в наших силах зробити її простішою, зрозумілішою, зручнішою і кращою».

Режисером іміджевого ролику виступив відомий український митець кіно і реклами Олександр Стеколенко, в активі якого більше 500 робіт для вітчизняних і іноземних компаній.

Зйомки проходили в Україні на оновленому АЗК GLUSCO, що знаходиться на Оболонському проспекті, 1-а. В декілька сцен – у Лісабоні, Португалія.

Повну версію ролика GLUSCO можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/lHEwEXyQ2qw

Детальніше про компанію на офіційному сайті: www.glusco.swiss

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: