fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У нас новий логотип!

09/ 01/ 2019
    Друзі, з великим захопленням представляємо вам оновлену айдентику Європейської Бізнес Асоціації та, зокрема, новий логотип! Ми оновлюємо свій імідж у історичний для Асоціації момент, адже нещодавно до нашої спільноти доєдналася тисячна компанія, а у 2019 році Асоціація святкуватиме 20-річчя нашої діяльності. Ми вважаємо, що саме зараз чудовий час оновити наш дизайн, щоб він краще відображав нашу місію та цінності. Ми прагнули, щоб нова айдентика демонструвала наші зростаючі можливості та жагу до інновацій. Оновлення знаменують еволюцію Асоціації з часу її заснування у 1999 році та символізують наше амбітне та динамічне майбутнє. За 20 років ми виросли, розширилися, переосмислили наші цінності, вчилися та навчали, натхненно працювали над покращенням бізнес клімату в Україні. Ми дякуємо усій великій спільноті Асоціації та вашу постійну підтримку та осмислену співпрацю з кожним членом бізнес ком’юніті. Залишайтеся на зв’язку, далі – більше!

 

Друзі, з великим захопленням представляємо вам оновлену айдентику Європейської Бізнес Асоціації та, зокрема, новий логотип! Ми оновлюємо свій імідж у історичний для Асоціації момент, адже нещодавно до нашої спільноти доєдналася тисячна компанія, а у 2019 році Асоціація святкуватиме 20-річчя нашої діяльності.

Ми вважаємо, що саме зараз чудовий час оновити наш дизайн, щоб він краще відображав нашу місію та цінності. Ми прагнули, щоб нова айдентика демонструвала наші зростаючі можливості та жагу до інновацій.

Оновлення знаменують еволюцію Асоціації з часу її заснування у 1999 році та символізують наше амбітне та динамічне майбутнє. За 20 років ми виросли, розширилися, переосмислили наші цінності, вчилися та навчали, натхненно працювали над покращенням бізнес клімату в Україні.

Ми дякуємо усій великій спільноті Асоціації та вашу постійну підтримку та осмислену співпрацю з кожним членом бізнес ком’юніті. Залишайтеся на зв’язку, далі – більше!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: