fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У Міжнародний день передчасно народжених дітей Procter & Gamble Україна надає підтримку сім’ям малят по всій країні

19/ 11/ 2021
    17 листопада 2021 р., Київ, Україна. — Сьогодні відзначають Міжнародний день передчасно народжених малюків. У цей день компанія Procter & Gamble та її бренд Pampers хочуть привернути увагу до особливих потреб поспішайок і нагадати, що турбота і догляд – це те, чого вони потребують найбільше у великому незнайомому світі. В Україні щороку приблизно 20 000 немовлят народжуються передчасно — це майже кожен 15-ий малюк. Шкіра передчасно народжених дітей може бути вдвічі тонкішою, ніж шкіра доношеного малюка та надзвичайно чутливою до всього, що її торкається. Тому бренд Pampers разом із фахівцями в галузі охорони здоров’я створив спеціальні найменші підгузки для малят, які народилися з вагою від 500 г до 1,8 кг. Такі підгузки є надзвичайно м’якими, містять тисячі мікропор, що забезпечують належну циркуляцію повітря, м’які боковинки та глибокі манжети, які гарантують надійний захист. «Наша компанія багато років тісно співпрацювала з лікарнями, педіатрами та медсестрами, щоб створити унікальні найменші підгузки для передчасно народжених дітей. Сьогодні ці підгузки стали доступними в українських перинатальних центрах і допомагатимуть створювати комфорт та захист для найбільш вразливих малюків», — зазначила Наталія Нікітіна, керівниця відділу комунікацій P&G в Україні. Відсьогодні та протягом року у партнерстві з Асоціацією неонатологів України Procter & Gamble передасть 500 000 таких підгузків у  перинатальні центри по всій Україні. Ця кількість задовольнить річну потребу перинатальних центрів у підгузках для немовлят. «Ми давно чекали, коли в Україні з’являться підгузки для передчасно народжених малюків, тому що бачили, як складно і батькам, і медперсоналу виходжувати таких діток. Ці унікальні підгузки підходять під зріст дитини, вони менш травматичні і дуже важливо, що вони мають гіпоалергенні властивості», — прокоментувала Тетяна Костянтинівна Знаменська, Президент асоціації неонатологів України, доктор медичних наук, професор, заступник директора з перинатології ДУ Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України. Про Procter & Gamble P&G пропонує споживачам у всьому світі один із найпотужніших портфелів якісних брендів, яким довіряють: Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Blend-a-med®, Dawn®, Downy®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks® та Whisper®. P&G працює в близько 70 країнах світу. Більше інформації про компанію P&G та її бренди за посиланням: http://www.pg.com. Контакти: Наталя Нікітіна, керівник відділу комунікацій P&G в Україні, [email protected]
01/

 

17 листопада 2021 р., Київ, Україна. — Сьогодні відзначають Міжнародний день передчасно народжених малюків. У цей день компанія Procter & Gamble та її бренд Pampers хочуть привернути увагу до особливих потреб поспішайок і нагадати, що турбота і догляд – це те, чого вони потребують найбільше у великому незнайомому світі.

В Україні щороку приблизно 20 000 немовлят народжуються передчасно — це майже кожен 15-ий малюк. Шкіра передчасно народжених дітей може бути вдвічі тонкішою, ніж шкіра доношеного малюка та надзвичайно чутливою до всього, що її торкається. Тому бренд Pampers разом із фахівцями в галузі охорони здоров’я створив спеціальні найменші підгузки для малят, які народилися з вагою від 500 г до 1,8 кг. Такі підгузки є надзвичайно м’якими, містять тисячі мікропор, що забезпечують належну циркуляцію повітря, м’які боковинки та глибокі манжети, які гарантують надійний захист.

«Наша компанія багато років тісно співпрацювала з лікарнями, педіатрами та медсестрами, щоб створити унікальні найменші підгузки для передчасно народжених дітей. Сьогодні ці підгузки стали доступними в українських перинатальних центрах і допомагатимуть створювати комфорт та захист для найбільш вразливих малюків», — зазначила Наталія Нікітіна, керівниця відділу комунікацій P&G в Україні.

Відсьогодні та протягом року у партнерстві з Асоціацією неонатологів України Procter & Gamble передасть 500 000 таких підгузків у  перинатальні центри по всій Україні. Ця кількість задовольнить річну потребу перинатальних центрів у підгузках для немовлят.

«Ми давно чекали, коли в Україні з’являться підгузки для передчасно народжених малюків, тому що бачили, як складно і батькам, і медперсоналу виходжувати таких діток. Ці унікальні підгузки підходять під зріст дитини, вони менш травматичні і дуже важливо, що вони мають гіпоалергенні властивості», — прокоментувала Тетяна Костянтинівна Знаменська, Президент асоціації неонатологів України, доктор медичних наук, професор, заступник директора з перинатології ДУ “Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України”.

Про Procter & Gamble

P&G пропонує споживачам у всьому світі один із найпотужніших портфелів якісних брендів, яким довіряють: Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Blend-a-med®, Dawn®, Downy®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks® та Whisper®. P&G працює в близько 70 країнах світу. Більше інформації про компанію P&G та її бренди за посиланням: http://www.pg.com.

Контакти: Наталя Нікітіна, керівник відділу комунікацій P&G в Україні, [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: