fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У Львові відбудеться благодійний «Shelter Festival»

27/ 07/ 2022
  30 липня 2022 року у Львові відбудеться благодійний «Shelter Festival», організований  Благодійною організацією «Українська Студентська Ліга» за підтримки Львівської обласної військової адміністрації та Львівської міської ради.   Назва заходу пов’язана з місією Львова прихистити тих, хто шукає захисту.  А головна ідея Shelter Festival полягає у тому, щоб створити комфортне місце для людей різних вікових категорій, де вони відчують атмосферу легендарного міста і почуватимуть себе у безпеці, де кожен знайде локацію до душі, отримає можливість хоча б на годину відволіктися, знайти однодумців і корисно провести час.  Shelter Festival – це також культурне укриття, оскільки, крім розваг на кшталт стендапу, відвідувачів чекають лекції на актуальні теми медіаграмотності та психології. Повний перелік локацій та детальнішу інформацію можна знайти у нашому інстаграм @shelter.fest Організатори  Shelter Festival відкриті до співпраці і будуть вдячні за поширення інформації про фестиваль та реалізацію ще однієї важливої мети Shelter Festival – збору коштів для закупівлі автомобілів для захисників України в рамках ініціативи ЛОВА «1000 автомобілів свободи», для навчання операторів БПЛА (безпілотних літальних апаратів) «Крук» та допомоги постраждалим від російської агресії.

30 липня 2022 року у Львові відбудеться благодійний «Shelter Festival», організований  Благодійною організацією «Українська Студентська Ліга» за підтримки Львівської обласної військової адміністрації та Львівської міської ради.  

Назва заходу пов’язана з місією Львова прихистити тих, хто шукає захисту.  А головна ідея Shelter Festival полягає у тому, щоб створити комфортне місце для людей різних вікових категорій, де вони відчують атмосферу легендарного міста і почуватимуть себе у безпеці, де кожен знайде локацію до душі, отримає можливість хоча б на годину відволіктися, знайти однодумців і корисно провести час. 

Shelter Festival – це також культурне укриття, оскільки, крім розваг на кшталт стендапу, відвідувачів чекають лекції на актуальні теми медіаграмотності та психології. Повний перелік локацій та детальнішу інформацію можна знайти у нашому інстаграм @shelter.fest

Організатори  Shelter Festival відкриті до співпраці і будуть вдячні за поширення інформації про фестиваль та реалізацію ще однієї важливої мети Shelter Festival – збору коштів для закупівлі автомобілів для захисників України в рамках ініціативи ЛОВА «1000 автомобілів свободи», для навчання операторів БПЛА (безпілотних літальних апаратів) «Крук» та допомоги постраждалим від російської агресії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: