fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У Львові на території ЖК Софіївка відкрилась нова школа КМДШ

14/ 09/ 2020
    1 вересня у Львові відкрилась ще одна школа повного дня КМДШ. Новий креативний простір розмістився на вул. Угорській, 12Е (територія ЖК Софіївка, район Нового Львова). Мережі українських шкіл вже 9 років. Розпочиналось все з Школи вихідного дня, а сьогодні це вже три ліцензовані школи повного дня на території України – дві у Києві та одна у Львові. З цей період у КМДШ були розроблені унікальні авторські курси навчання, учні школи показували чудові результати знань на Міжнародних конкурсах та олімпіадах, увійшли в ТОП-20 кращих в Україні за версією Міжнародного онлайн-конкурсу Best in English, здобували золото на Міжнародних дебатних турнірах англійською мовою, пробували сили в різних професійних напрямках, брали участь в соціальних проєктах, освоювали сучасні види спорту, робили цікаві дослідження. В КМДШ прагнуть, щоб кожен учень мав достатньо знань, досвіду, впевненості та приймав рішення на основі цінностей для того, щоб робити власний вибір та творити своє майбутнє. Зареєструватися на вступ до школи можна за посиланням.
01/

 

1 вересня у Львові відкрилась ще одна школа повного дня КМДШ. Новий креативний простір розмістився на вул. Угорській, 12Е (територія ЖК Софіївка, район Нового Львова).

Мережі українських шкіл вже 9 років. Розпочиналось все з Школи вихідного дня, а сьогодні це вже три ліцензовані школи повного дня на території України – дві у Києві та одна у Львові.

З цей період у КМДШ були розроблені унікальні авторські курси навчання, учні школи показували чудові результати знань на Міжнародних конкурсах та олімпіадах, увійшли в ТОП-20 кращих в Україні за версією Міжнародного онлайн-конкурсу Best in English, здобували золото на Міжнародних дебатних турнірах англійською мовою, пробували сили в різних професійних напрямках, брали участь в соціальних проєктах, освоювали сучасні види спорту, робили цікаві дослідження.

В КМДШ прагнуть, щоб кожен учень мав достатньо знань, досвіду, впевненості та приймав рішення на основі цінностей для того, щоб робити власний вибір та творити своє майбутнє.

Зареєструватися на вступ до школи можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: