fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У львівському готелі мережі Premier відкрився новий Wellness Center

17/ 01/ 2022
    Відпочити від міської метушні, не залишаючи міста, тепер можливо у львівському готелі Premier Hotel Dnister. Інфраструктура мережі Premier розвивається та модернізується, розширюючи спектр послуг у своїх готелях, для підвищення комфорту та рівня відпочинку гостей. Відтепер у самому серці Львова гості готелю і містяни мають змогу насолодитися різними видами відпочинку та відновити сили в зоні SPA, або покращити фізичну форму у сучасному тренажерному залі. Новий Premier Dnister Wellness Center розпочав роботу у січні. Його інфраструктура площею 315 м2  включає фітнес зал з тренажерами преміум-класу американського бренду Life Fitness Activate, аквазону з фінською сауною, римською парною, крижаною чашею і банним водоспадом, масажну зону з кабінетами для SPA процедур та догляду. Послуги центру доступні для проживаючих та львів’ян у різних форматах: гостьові візити до спортивної та аквазони, індивідуальні тренування, клубні абонементи з різними термінами використання, багатоманітне меню масажів та SPA процедур. Велнес центр підійде як для комфортного відпочинку всією сімєю або компанією друзів, так і для релаксації наодинці зі SPA-ритуалами. Замовити гостьовий візит або інші послуги можливо за телефоном +38 067 673 02 56 та на сайті готелю. Про готель Premier Hotel Dnister входить до складу готельної мережі Premier, що налічує 16 готелів у 12 туристичних напрямках. Готель, розташований у історичному центрі Львова на вул. Матейка, 6. Інфраструктура Premier Hotel Dnister включає 166 номерів різного класу, 2 ресторани,  5 конференц залів площею 724. Зараз готель проходить поетапну реконструкцію, яка розпочалася з будівництва нового велнес центру, а у квітні планується відкрити новий конференц зал на 450 місць. Контакти Центральний відділ маркетингу та реклами мережі Premier: Тел.: +38 (044) 590 69 80/83 E-mail: [email protected] https://www.phnr.com/ua
01/

 

Відпочити від міської метушні, не залишаючи міста, тепер можливо у львівському готелі Premier Hotel Dnister.

Інфраструктура мережі Premier розвивається та модернізується, розширюючи спектр послуг у своїх готелях, для підвищення комфорту та рівня відпочинку гостей.

Відтепер у самому серці Львова гості готелю і містяни мають змогу насолодитися різними видами відпочинку та відновити сили в зоні SPA, або покращити фізичну форму у сучасному тренажерному залі.

Новий Premier Dnister Wellness Center розпочав роботу у січні. Його інфраструктура площею 315 м2  включає фітнес зал з тренажерами преміум-класу американського бренду Life Fitness Activate, аквазону з фінською сауною, римською парною, крижаною чашею і банним водоспадом, масажну зону з кабінетами для SPA процедур та догляду.

Послуги центру доступні для проживаючих та львів’ян у різних форматах: гостьові візити до спортивної та аквазони, індивідуальні тренування, клубні абонементи з різними термінами використання, багатоманітне меню масажів та SPA процедур.

Велнес центр підійде як для комфортного відпочинку всією сім’єю або компанією друзів, так і для релаксації наодинці зі SPA-ритуалами.

Замовити гостьовий візит або інші послуги можливо за телефоном +38 067 673 02 56 та на сайті готелю.

Про готель

Premier Hotel Dnister входить до складу готельної мережі Premier, що налічує 16 готелів у 12 туристичних напрямках. Готель, розташований у історичному центрі Львова на вул. Матейка, 6. Інфраструктура Premier Hotel Dnister включає 166 номерів різного класу, 2 ресторани,  5 конференц залів площею 724. Зараз готель проходить поетапну реконструкцію, яка розпочалася з будівництва нового велнес центру, а у квітні планується відкрити новий конференц зал на 450 місць.

Контакти

Центральний відділ маркетингу та реклами мережі Premier:

Тел.: +38 (044) 590 69 80/83

E-mail: [email protected]

https://www.phnr.com/ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: