fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У Києві пропозиції бізнесу щодо карантинних обмежень було почуто

23/ 03/ 2021
  18 березня Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської міської ради прийняла Протокол №20, яким запровадила ряд додаткових карантинних обмежень на території міста Києва. Протокол №20 було прийнято в період, коли в Києві було встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Водночас з 23 березня в Києві мали запроваджуватися карантинні обмеження, встановлені постановою Уряду №1236 щодо запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України COVID-19 для регіонів, віднесених до «червоного» рівня епідемічної небезпеки. У той же час, вимоги Протоколу №20 відрізнялися від вимог передбачених Постановою Уряду №1236 для «червоної зони». До прикладу, Протокол №20 не дозволяв здійснювати офлайнову торгівлю засобами зв’язку, торгівля якими є критично необхідною, особливо в період, коли більша частина населення залишається вдома та змушена працювати дистанційно. Окрім цього, пункт 1.4 Протоколу №20 був викладений таким чином, що не було зрозуміло, чи мають право працювати продовольчі магазини, аптеки тощо, площею менш ніж 200 квадратних метрів. Більше того, пункт 1.4 встановлював більш жорстке обмеження щодо кількості відвідувачів, а саме не більше 1 особи на 20 кв. м., у той час, як в рекомендаціях, затверджених Головним державним санітарним лікарем України №17 від 9 травня 2020 року, передбачено обмеження не більше 1 особи на 10 кв. м. З огляду на вищезазначене, бізнес просив Київського міського голову врахувати відповідні положення Постанови №1236, а також деякі інші пропозиції, з тим, щоб у бізнесу було єдине розуміння щодо правил роботи в період посилених карантинних обмежень та не було двозначних трактувань – з боку бізнесу та влади. Європейська Бізнес Асоціація дякує Постійній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської міської ради за приведення карантинних обмежень, встановлених Протоколом Київської міської ради у відповідність до правил, встановлених Урядом щодо запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання COVID-19.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

18 березня Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської міської ради прийняла Протокол №20, яким запровадила ряд додаткових карантинних обмежень на території міста Києва.

Протокол №20 було прийнято в період, коли в Києві було встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Водночас з 23 березня в Києві мали запроваджуватися карантинні обмеження, встановлені постановою Уряду №1236 щодо запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України COVID-19 для регіонів, віднесених до «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

У той же час, вимоги Протоколу №20 відрізнялися від вимог передбачених Постановою Уряду №1236 для «червоної зони». До прикладу, Протокол №20 не дозволяв здійснювати офлайнову торгівлю засобами зв’язку, торгівля якими є критично необхідною, особливо в період, коли більша частина населення залишається вдома та змушена працювати дистанційно. Окрім цього, пункт 1.4 Протоколу №20 був викладений таким чином, що не було зрозуміло, чи мають право працювати продовольчі магазини, аптеки тощо, площею менш ніж 200 квадратних метрів. Більше того, пункт 1.4 встановлював більш жорстке обмеження щодо кількості відвідувачів, а саме не більше 1 особи на 20 кв. м., у той час, як в рекомендаціях, затверджених Головним державним санітарним лікарем України №17 від 9 травня 2020 року, передбачено обмеження не більше 1 особи на 10 кв. м.

З огляду на вищезазначене, бізнес просив Київського міського голову врахувати відповідні положення Постанови №1236, а також деякі інші пропозиції, з тим, щоб у бізнесу було єдине розуміння щодо правил роботи в період посилених карантинних обмежень та не було двозначних трактувань – з боку бізнесу та влади.

Європейська Бізнес Асоціація дякує Постійній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської міської ради за приведення карантинних обмежень, встановлених Протоколом Київської міської ради у відповідність до правил, встановлених Урядом щодо запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання COVID-19.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: