fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У Києві на Осокорках відкрилась нова школа КМДШ

14/ 09/ 2020
    1 вересня у Києві відкрилась ще одна школа повного дня КМДШ. Новий креативний простір розмістився на березі Дніпра, а саме на Дніпровській набережній, 14Л. Мережі українських шкіл вже 9 років. Розпочиналось все зі Школи вихідного дня, а сьогодні це вже три ліцензовані школи повного дня на території України – дві у Києві та одна у Львові. З цей період у КМДШ були розроблені унікальні авторські курси навчання, учні школи показували чудові результати знань на Міжнародних конкурсах та олімпіадах, увійшли в ТОП-20 кращих в Україні за версією Міжнародного онлайн-конкурсу Best in English, здобували золото на Міжнародних дебатних турнірах англійською мовою, пробували сили в різних професійних напрямках, брали участь в соціальних проєктах, освоювали сучасні види спорту, робили цікаві дослідження. В КМДШ прагнуть, щоб кожен учень мав достатньо знань, досвіду, впевненості та приймав рішення на основі цінностей для того, щоб робити власний вибір та творити своє майбутнє. Зареєструватися на вступ до школи можна за посиланням.
01/

 

1 вересня у Києві відкрилась ще одна школа повного дня КМДШ. Новий креативний простір розмістився на березі Дніпра, а саме на Дніпровській набережній, 14Л.

Мережі українських шкіл вже 9 років. Розпочиналось все зі Школи вихідного дня, а сьогодні це вже три ліцензовані школи повного дня на території України – дві у Києві та одна у Львові.

З цей період у КМДШ були розроблені унікальні авторські курси навчання, учні школи показували чудові результати знань на Міжнародних конкурсах та олімпіадах, увійшли в ТОП-20 кращих в Україні за версією Міжнародного онлайн-конкурсу Best in English, здобували золото на Міжнародних дебатних турнірах англійською мовою, пробували сили в різних професійних напрямках, брали участь в соціальних проєктах, освоювали сучасні види спорту, робили цікаві дослідження.

В КМДШ прагнуть, щоб кожен учень мав достатньо знань, досвіду, впевненості та приймав рішення на основі цінностей для того, щоб робити власний вибір та творити своє майбутнє.

Зареєструватися на вступ до школи можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: