fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У Дніпрі відкрились два оновлених АЗК мережі GLUSCO

09/ 07/ 2018
    Компанія GLUSCO відкрила два оновлені автозаправні комплекси (АЗК) у місті Дніпрі. Нові комплекси розташовані за адресами: вул. Кримська, 111 та вул. Бабенко, 1 (смт. Слобожанське, Дніпропетровська область, Дніпровський район). З нагоди відкриття нових АЗК компанія традиційно дарує 5 літрів пального усім, хто 6  липня відвідає АЗК з дитячою книгою. Усі книги будуть передані Петриківській дитячій районній бібліотеці. Про це йдеться на офіційній сторінці бренду у соціальній мережі Facebook. «Ми підтримуємо загальносвітову ініціативу пропагування освіченості та читання, саме тому вирішили організувати ось таку акцію. Сподіваюсь, зможемо таким чином відкривати не лише АЗК, але й світ книги для наймолодших читачів», - прокоментував акцію головний керуючий директор ТОВ «ГЛУСКО РІТЕЙЛ» Віталій Вандич. З 7 липня й протягом двох тижнів на клієнтів мережі чекають знижки до -50% на пальне та товари, а також знижка у розмірі 2 грн./л при заправці від 30 літрів. Станом на сьогодні GLUSCO оновила вже 6 заправок в Україні. У червні компанія відкрила два оновлених автозаправні комплекси в Києві і один АЗК у Львівській області (урочище Трикутник,1). Перший обєкт мережі АЗК GLUSCO був презентований у листопаді минулого року на Оболонському проспекті, 1А в Києві.
01/

 

Компанія GLUSCO відкрила два оновлені автозаправні комплекси (АЗК) у місті Дніпрі.

Нові комплекси розташовані за адресами: вул. Кримська, 111 та вул. Бабенко, 1 (смт. Слобожанське, Дніпропетровська область, Дніпровський район).

З нагоди відкриття нових АЗК компанія традиційно дарує 5 літрів пального усім, хто 6  липня відвідає АЗК з дитячою книгою. Усі книги будуть передані Петриківській дитячій районній бібліотеці. Про це йдеться на офіційній сторінці бренду у соціальній мережі Facebook.

«Ми підтримуємо загальносвітову ініціативу пропагування освіченості та читання, саме тому вирішили організувати ось таку акцію. Сподіваюсь, зможемо таким чином відкривати не лише АЗК, але й світ книги для наймолодших читачів», – прокоментував акцію головний керуючий директор ТОВ «ГЛУСКО РІТЕЙЛ» Віталій Вандич.

З 7 липня й протягом двох тижнів на клієнтів мережі чекають знижки до -50% на пальне та товари, а також знижка у розмірі 2 грн./л при заправці від 30 літрів.

Станом на сьогодні GLUSCO оновила вже 6 заправок в Україні. У червні компанія відкрила два оновлених автозаправні комплекси в Києві і один АЗК у Львівській області (урочище Трикутник,1). Перший об’єкт мережі АЗК GLUSCO був презентований у листопаді минулого року на Оболонському проспекті, 1А в Києві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: