fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з заступником Голови Національного банку України

15/ 06/ 2017
  У четвер, 15 червня відбулася загальна зустріч Асоціації у Дніпрі з Олегом Чурієм, заступником Голови НБУ. Під час презентації Олег Чурій розповів про основні принципи формування політики НБУ, поточний стан економіки країни та макропрогнози НБУ. Пан Чурій також зазначив, що попри зупинення торгівлі з неконтрольованими територіями, слід очікувати росту в економіці й лібералізації валютного ринку; міжнародні резерви зростуть, оскільки дефіцит буде покриватись надходженнями за фінансовими рахунками. Було поінформовано, що пік кризи вже пройшов, й можна очікувати  більш відчутні поступки для бізнесу й ринку коштів. Однак, дуже важливим є співпраця з Міжнародним валютним фондом. Адже саме його підтримка дозволить пережити обов’язкові виплати за кредитами цього року. За прогнозами Нацбанку інфляція буде триматися в межах 8-10% в 2017 році й 5-6% з 2018 й надалі. Після презентації та сесії питання-відповідь, учасники мали змогу поспілкуватись з паном Чурієм тет-а-тет.

У четвер, 15 червня відбулася загальна зустріч Асоціації у Дніпрі з Олегом Чурієм, заступником Голови НБУ.

Під час презентації Олег Чурій розповів про основні принципи формування політики НБУ, поточний стан економіки країни та макропрогнози НБУ.

Пан Чурій також зазначив, що попри зупинення торгівлі з неконтрольованими територіями, слід очікувати росту в економіці й лібералізації валютного ринку; міжнародні резерви зростуть, оскільки дефіцит буде покриватись надходженнями за фінансовими рахунками.

Було поінформовано, що пік кризи вже пройшов, й можна очікувати  більш відчутні поступки для бізнесу й ринку коштів. Однак, дуже важливим є співпраця з Міжнародним валютним фондом. Адже саме його підтримка дозволить пережити обов’язкові виплати за кредитами цього року. За прогнозами Нацбанку інфляція буде триматися в межах 8-10% в 2017 році й 5-6% з 2018 й надалі.

Після презентації та сесії питання-відповідь, учасники мали змогу поспілкуватись з паном Чурієм тет-а-тет.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: