fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У Білій Церкві відкривається одна з найбільших АЗС Shell в Україні

30/ 07/ 2021
    Біла Церква, 30 липня 2021 року: Shell відкриває оновлену АЗС 4221 у Білій Церкві, яка є однією з найбільших в мережі компанії в Україні. Відвідати її можна за адресою: м. Біла Церква, вул. Петра Запорожця, 337а – безпосередньо на трасі Одеса-Київ. АЗС на цій автомагістралі надає чимало переваг, серед яких високоякісні паливні продукти, можливість заправитися PowerGas, відпочити та насолодитися смачною їжею у Shell Café, а також великий паркінг. Оскільки Shell піклується як про клієнтів, так і про довкілля, на АЗС 4221 у Білій Церкві водіям пропонують також придбати AdBlue – рідину для зменшення шкідливих викидів дизельними двигунами. Оновлена АЗС вітає своїх клієнтів просторим магазином із широким асортиментом товарів та дитячим куточком. Відвідувачі також матимуть нагоду оцінити розмаїте меню Shell Café з міксом улюблених українцями локальних страв і трендів світової кухні та відпочити на затишній терасі. На АЗС 4221 можна не тільки заправити автомобіль, але й поснідати, пообідати чи повечеряти, насолоджуючись водночас мальовничим краєвидом на озеро чи  річку Протока. «Оновлена АЗС 4221 у Білій Церкві приваблює своїм затишком. Ми зробили її максимально комфортною і для водіїв, і для пасажирів. Ця АЗС Shell пропонує можливість якісно відновити сили на трасі Одеса-Київ. Наша команда постійно працює над тим, аби користуватися товарами та послугами Shell було максимально зручно та приємно», – зауважує Петер Керекдярто, генеральний директор Shell Retail в Україні. Shell пропонує зробити зупинку, завітати на оновлену АЗС та скористатися приємними пропозиціями з нагоди її відкриття. ДОВІДКОВО Shell – глобальна група енергетичних та нафтохімічних компаній, яка діє в понад 70 країнах, а загальний штат становить 83 000 працівників. Одна з її цілей – забезпечення сталого майбутнього. Для цього Shell використовує найсучасніші технології та інноваційний підхід у всіх напрямах діяльності. Компанія також інвестує в розвиток енергетики (зокрема низьковуглецевої, а також у вітрову й сонячну) та нові види пального для транспорту (серед них – удосконалене біопальне й водень). Shell Retail увійшла на український ринок 2007 року. Відтоді мережа АЗС під брендом Shell управляється Royal Dutch Shell. У Shell в Україні працює близько 1 500 осіб. Нині мережа АЗС Shell нараховує 132 станції у 20 областях України. Shell пропонує клієнтам високоякісні нафтопродукти, включно з пальним Shell V-Power, дизельним пальним та зрідженим нафтовим газом (ЗНГ), а також широкий асортимент супутніх товарів, зокрема смачну їжу та напої.
01/

 

Біла Церква, 30 липня 2021 року: Shell відкриває оновлену АЗС 4221 у Білій Церкві, яка є однією з найбільших в мережі компанії в Україні. Відвідати її можна за адресою: м. Біла Церква, вул. Петра Запорожця, 337а – безпосередньо на трасі Одеса-Київ. АЗС на цій автомагістралі надає чимало переваг, серед яких високоякісні паливні продукти, можливість заправитися PowerGas, відпочити та насолодитися смачною їжею у Shell Café, а також великий паркінг.

Оскільки Shell піклується як про клієнтів, так і про довкілля, на АЗС 4221 у Білій Церкві водіям пропонують також придбати AdBlue – рідину для зменшення шкідливих викидів дизельними двигунами.

Оновлена АЗС вітає своїх клієнтів просторим магазином із широким асортиментом товарів та дитячим куточком. Відвідувачі також матимуть нагоду оцінити розмаїте меню Shell Café з міксом улюблених українцями локальних страв і трендів світової кухні та відпочити на затишній терасі. На АЗС 4221 можна не тільки заправити автомобіль, але й поснідати, пообідати чи повечеряти, насолоджуючись водночас мальовничим краєвидом на озеро чи  річку Протока.

«Оновлена АЗС 4221 у Білій Церкві приваблює своїм затишком. Ми зробили її максимально комфортною і для водіїв, і для пасажирів. Ця АЗС Shell пропонує можливість якісно відновити сили на трасі Одеса-Київ. Наша команда постійно працює над тим, аби користуватися товарами та послугами Shell було максимально зручно та приємно», – зауважує Петер Керекдярто, генеральний директор Shell Retail в Україні.

Shell пропонує зробити зупинку, завітати на оновлену АЗС та скористатися приємними пропозиціями з нагоди її відкриття.

ДОВІДКОВО

Shell – глобальна група енергетичних та нафтохімічних компаній, яка діє в понад 70 країнах, а загальний штат становить 83 000 працівників. Одна з її цілей – забезпечення сталого майбутнього. Для цього Shell використовує найсучасніші технології та інноваційний підхід у всіх напрямах діяльності. Компанія також інвестує в розвиток енергетики (зокрема низьковуглецевої, а також у вітрову й сонячну) та нові види пального для транспорту (серед них – удосконалене біопальне й водень).

Shell Retail увійшла на український ринок 2007 року. Відтоді мережа АЗС під брендом Shell управляється Royal Dutch Shell. У Shell в Україні працює близько 1 500 осіб.

Нині мережа АЗС Shell нараховує 132 станції у 20 областях України. Shell пропонує клієнтам високоякісні нафтопродукти, включно з пальним Shell V-Power, дизельним пальним та зрідженим нафтовим газом (ЗНГ), а також широкий асортимент супутніх товарів, зокрема смачну їжу та напої.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: