fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У 2024 році ЕВА відзначає 25 років роботи в Україні

17/ 01/ 2024
  Цього року Європейська Бізнес Асоціація відзначатиме 25-річчя своєї діяльності. З моменту заснування у 1999 році Асоціація виросла до одного з найбільш впливових та чисельних об’єднань бізнесу в Україні. За 25 років ми змінювались, зростали, переосмислювали нашу діяльність, вчилися та навчали, гуртували навколо себе відповідальний бізнес та натхненно працювали над покращенням інвестиційного клімату в Україні. За 25 років наша організація зазнала чимало змін, втім наші місія та цінності лишаються незмінними: ми працюємо, щоб зробити Україну кращим місцем для ведення бізнесу. І ми прагнемо створити нові можливості для розвитку та процвітання наших членських компаній. Наші 25 років припали на складні часи для нашої держави. Попри це, ми робимо усе можливе, аби надавати постійну підтримку нашим компаніям, залишаємось надійним партнером для держави у розробці та впровадженні системних реформ, робимо свій внесок у пришвидшення євроінтеграційного руху України. Ми дивимося у майбутнє з оптимізмом та маємо на нього амбітні плани. На чолі з прогресивними лідерами та професіоналами своєї справи Асоціація посилюватиме зусилля, аби розвивати Україну як краще місце для ведення бізнесу, роботи та життя. Ми впевнені, що Україна – це  країна з колосальними можливостями, і ми продовжимо відкривати її світові! Ми прагнемо бути помічником та провідником для компаній, що хочуть працювати в Україні на засадах найвищих стандартів ведення бізнесу, прозорості, верховенства права, справедливості. Прагнемо разом розвивати в Україні культуру бізнесу, повагу, безпеку та жагу до інновацій. Ми дякуємо усій великій спільноті Асоціації та вашу постійну підтримку, осмислену та ефективну співпрацю. Залишайтеся на зв’язку, далі – більше!

Цього року Європейська Бізнес Асоціація відзначатиме 25-річчя своєї діяльності.

З моменту заснування у 1999 році Асоціація виросла до одного з найбільш впливових та чисельних об’єднань бізнесу в Україні. За 25 років ми змінювались, зростали, переосмислювали нашу діяльність, вчилися та навчали, гуртували навколо себе відповідальний бізнес та натхненно працювали над покращенням інвестиційного клімату в Україні.

За 25 років наша організація зазнала чимало змін, втім наші місія та цінності лишаються незмінними: ми працюємо, щоб зробити Україну кращим місцем для ведення бізнесу. І ми прагнемо створити нові можливості для розвитку та процвітання наших членських компаній.

Наші 25 років припали на складні часи для нашої держави. Попри це, ми робимо усе можливе, аби надавати постійну підтримку нашим компаніям, залишаємось надійним партнером для держави у розробці та впровадженні системних реформ, робимо свій внесок у пришвидшення євроінтеграційного руху України.

Ми дивимося у майбутнє з оптимізмом та маємо на нього амбітні плани. На чолі з прогресивними лідерами та професіоналами своєї справи Асоціація посилюватиме зусилля, аби розвивати Україну як краще місце для ведення бізнесу, роботи та життя. Ми впевнені, що Україна – це  країна з колосальними можливостями, і ми продовжимо відкривати її світові!

Ми прагнемо бути помічником та провідником для компаній, що хочуть працювати в Україні на засадах найвищих стандартів ведення бізнесу, прозорості, верховенства права, справедливості. Прагнемо разом розвивати в Україні культуру бізнесу, повагу, безпеку та жагу до інновацій.

Ми дякуємо усій великій спільноті Асоціації та вашу постійну підтримку, осмислену та ефективну співпрацю. Залишайтеся на зв’язку, далі – більше!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: